SMART Hareketli Alt Yatak

 

Cappuccino ve çikolata tadında, tadına doyulmaz bir oda.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

SMART HAREKETLİ ALT YATAK

Yeni nesil genç odası Smart, fark yaratan modern tarzıyla dikkat çekiyor. Beyaz, cappucino ve çikolatayı anımsatan Latin ceviz renklerinin uyumu, Smart genç odasına özgün bir tarz kazandırıyor. Modern tasarımı sayesinde Smart, sadece gençlere değil modern tasarımdan hoşlanan herkese hitap ediyor.

Smart genç odası tasarımı kadar işlevselliğiyle de beğeni topluyor. Gençler, farklı fonksiyonlara sahip modüllerden oluşan Smart ile hayallerindeki odayı özgürce tasarlama şansına sahip oluyor. Her türlü ihtiyaca karşılık veren modüller arasında farklı boyutlarda karyola seçenekleriyle birlikte ranza ve karyola altına saklanabilen yavru yatak da bulunuyor.

Takımda yer alan gardıropları, kullanışlı komodin ve şifonyerlerle tamamlayabilirsiniz. Ergonomik çalışma masası, kitaplık gibi modüllerle Smart genç odasının bir bölümünü verimli bir çalışma alanına dönüştürebilirsiniz. Odaya son dokunuşu Smart’ın yalın ve zarif tasarımını yansıtan nevresim takımı, aydınlatma gibi dekoratif objelerle yapabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

SMART Kalite detaylarda saklıdır