STUDIO
STUDIO
STUDIO
STUDIO

STUDIO Üçlü Kanepe

 

Zarif dikiş detayları ve kullanışlı tasarımıyla Studio Üçlü Kanepe, yaşam alanında hem konfor hem de modern bir görünüm isteyenlerin ilk tercihlerinden biri oluyor.
  • Genel Bakış

STUDIO ÜÇLÜ KANEPE

Modern bir tasarıma sahip olan Studio Üçlü Kanepe, dikiş detaylarıyla dikkatleri üzerine topluyor. Bu zarif detaylar, daha şık bir görünüm oluşturuyor. Aynı zamanda sırt ve kol minderleri hem kanepenin tasarımına yeni bir tarz kazandırıyor hem de daha kullanışlı olmasını sağlıyor. Studio Üçlü Kanepede gövde ve minderler ayrı kumaş olarak seçilebiliyor. Bu da kanepenizi daha özgün bir biçimde oluşturabilmenize yardımcı oluyor. Ceviz rengi ayaklar ise minik ve şık detaylar olarak karşınıza çıkıyor.

Studio Üçlü Kanepe, tasarımının yanı sıra kullanışlı tasarımıyla da beğeni kazanıyor. Geniş yatak olarak da kullanılabilen bu kanepe, kalabalık misafirleriniz geldiğinde kurtarıcınız oluyor. İdeal boyutlarıyla salonunuzla uyum sağlayan Studio Üçlü Kanepe, alt kısmındaki sandığıyla daha derli toplu bir salona sahip olmanıza imkan tanıyor. Studio Üçlü Kanepenin sandığına çok sık kullanmadığınız eşyaları koyarak kalabalık görünümden kurtulabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.