TIERA
TIERA
TIERA
TIERA
TIERA
TIERA
TIERA
TIERA
TIERA

TIERA Sabit Berjer

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Yumuşacık dokusu, göz alıcı rengi ve özel tasarımıyla Tiera sabit berjer, evinizin dekorasyonuna modern ve konforlu bir dokunuş katmayı bekliyor. Tiera sabit berjerin üstün konfor deneyimi sunan ve modern - şık çizgileri barındıran özel tasarımını en kısa sürede yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.
  • Genel Bakış

  • Ürün Boyutları

TIERA SABİT BERJER

Modern ve şık detayların bir arada sunulduğu dekorasyon stillerine kolaylıkla uyum sağlayan Tiera sabit berjer, bel desteği barındıran özel tasarımı ile keyifli ve konforlu vakit geçirmenizi sağlıyor. Kol yapılarının tasarımı sayesinde oldukça geniş ve rahat bir oturum deneyimi sunan ürün, şık detaylarıyla da dikkatleri topluyor. Berjerin bel desteği bulunan sırt kısmında yer alan dikey kapitone detaylar, ürünün tasarımına modern ve zarif bir görünüm katıyor.

Tiera sabit berjerin özel rengi ve yumuşacık kumaşı, evinizin dekorasyonunda yaratıcılığınızı konuşturmanıza da olanak tanıyor. Birçok farklı tondaki mobilya ve aksesuarla bir arada kombinlenebilen bu ürün, Tiera koleksiyonunda yer alan diğer oturma grubu bileşenleriyle de eşsiz bir uyum yakalıyor. Siz de Tiera sabit berjeri salonunuzun ya da oturma odanızın baş köşesinde konumlandırabilir, ürünün fonksiyonel tasarımı sayesinde dar alanları bile dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.