EN TR
Türkiye’nin en beğenilen mobilya şirketi Doğtaş Kelebek

Tasarımlarıyla mobilya sektöründe trendleri belirleyen Doğtaş Kelebek, Capital Dergisi’nin bu yıl 16'ncısını düzenlediği "Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması"nda "Mobilya Sektörünün En Beğenilen Şirketi" ödülünü aldı.Doğtaş Kelebek Mobilya, sektördeki gücünü ve başarısını bu ödülle pekiştirmiş oldu.

Four Seasons Otel'de düzenlenen törende, Doğtaş Kelebek CEO’su Hulusi Acar’a mobilya sektörünün en beğenilen şirketi ödülünü MESA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Enver Ünver takdim etti. 

Doğtaş Kelebek CEO’su Hulusi Acar ödülle ilgili olarak; “Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutan, onları dinleyen ve buna yönelik çözümler üreten bir şirketiz. İşin merkezine müşteriyi alan yaklaşımımızla sektörümüzde fark yaratmaya odaklı ürün ve hizmet geliştiriyoruz. Türkiye’nin en beğenilen şirketlerinin belirlendiği Capital dergisinin anlamlı araştırmasında “Mobilya Sektörünün En Beğenilen Şirketi” seçilmemizin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu motivasyon ve enerjiyle müşteri memnuniyetini önceliğimizde tutarak, aynı kalite ve anlayışla hizmet vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Türk mobilya sektörünün öncü firmalarından Doğtaş Kelebek, her geçen yıl büyüyen, güçlenen, dinamik ve yenilikçi yapısıyla dikkat çekiyor. 

 İş dünyasının takip ettiği saygın iş ve ekonomi dergisi Capital’in anketini yaklaşık 1600 yönetici yanıtladı. Ataştırma çerçevesinde, şirket itibarına etki eden ürün ve hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, yönetim kalitesi ve şeffaflık, yenilikçilik ve finansal sağlamlık, çalışan memnuniyeti gibi kriterler ele alınarak Türkiye’nin ve sektörünün  en beğenilen şirketleri seçildi. Törende 36 ayrı sektörün en iyileri ödüllendirildi.


ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol