VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN

VALENTIN Yatak Odası

Yorucu bir günün ardından yatağa girip yorgunluğumuzu atacağımız anı bekleriz. İşte Valentin Yatak Odası Takımı zarif ve sakin görünümüyle hem ruhunuzunu hem de bedeninizi rahatlatmanız için tasarlandı!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

VALENTIN YATAK ODASI

Yatak odası, herkesin kişisel mabedi! Bu kadar kişisel bir alanın size özel, ruhunuzu dinlendiren ve kişiliğinizi yansıtan bir tarafının olması gerektiğini biliyoruz. İşte bu vizyonla yola çıkıp ortaya Valentin Yatak Odası’nın tasarımını çıkardık.

Valentin Yatak Odası Takımı ile farklı kumaşların, materyallerin ve desenlerin mükemmel uyumunu yatak odanızda görmeniz mümkün. Alanınıza göre farklı dolap seçenekleri arasından tercihinizi yapabilir, sevdiğiniz yatak başlığı kumaşıyla kombinleyebilirsiniz! Üstelik kullanım kolaylığı sağlayan sürgülü ya da açılan dolap kapakları seçenekleri, frenli çekmece sistemleri ve bazalar ile aradığınız her şey bu takımda mevcut!

Valentin Yatak Odası Takımı’na göz gezdirdiğinizde dikkatinizi çekecek ilk şey, özenle tasarlanmış yatak başlığı! Odaya ihtişamını katan, eşsiz tasarımlı bu yatak başlığı sayesinde yatak odanız sizin sığınacak limanınız olacak. Dilerseniz bu yatak başlığını, koleksiyonun diğer ürünleriyle de kombinleyebilir, tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Tasarımı, renk uyumu ve akıllı sistemleri ile Valentin Yatak Odası Takımın tümüne ya da herhangi bir parçasına sahip olmak için kataloğumuza göz atmayı unutmayın.

VALENTIN Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

ÜRÜN VE AKSESUAR EKLEYİN