VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN

VALENTIN Yemek Odası

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

En özel misafirlerin ağırlandığı, samimi sohbetlerin edildiği ve en güzel haberlerin paylaşıldığı sofralar… Valentin Yemek Odası Takımı ile en lezzetli anılarınız şık ve klas bir dekora sahip olacak.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

VALENTIN YEMEK ODASI

Yemek odası denince kimin aklına güzel anlar, içten kahkahalar gelmez ki? Her odanın önemi ayrı ancak yemek odası denince değerli misafirlerinize kişiliğinizin en zarif yanlarını yansıtmak, unutulmaz anlar yaşatmak istediğinizden eminiz.

İşte bu yüzden Valentin Yemek Odası Takımını zarif ruhunuzu yansıtacak şekilde tasarladık. Ahşabın asilliği ile altının ihtişamını, mermer desenin sportifliğiyle harmanladığımız bu takım sizin zevkinizi yansıtırken en güzel anılarınızın da muhteşem sahne dekoru olacak. Kullanım ihtiyacınıza göre açılabilir ya da sabit masa seçimi, desenli ya da düz kumaş seçenekleri ile kişiselleştirebileceğiniz bu yemek takımı eviniz için tam da aradığınız zariflikte.

Üstelik, aynı tasarımı barındıran ayna, aydınlatma, yan sehpa, orta sehpa ve dresuar seçenekleriyle mevcut yemek odanızın tasarımını da taçlandırabilirsiniz. Frenli ray ve yavaşlatıcı menteşelere sahip bu takım sadece şıklığı değil, kullanım kolaylığı da vadediyor. Yüksek ayakları sayesinde temizlikte de zorluk çekmeyeceğiniz bu yemek takımı yıllarca sizin en iyi dostunuz olacak.

Unutmayın, eviniz sizin dünyanız ve mimarı da sizsiniz. Valentin Yemek Odası Takımı ile kendi eserinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

VALENTIN Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

ÜRÜN VE AKSESUAR EKLEYİN