VALERY
VALERY
VALERY
VALERY
Berjer

Bu güçlü stil hikayesinden siz de ilham alın.

  • Genel Bakış

  • Ürün Boyutları

VALERY BERJER

Bu güçlü stil hikayesinden siz de ilham alın.

Yalın siluetler, minimal estetiğe zemin hazırlıyor. Konfor detayları, sadeliğin içine ustaca gizleniyor. Mat koyu renklerin vurgusuyla, Valery Koltuk Takımı’nın güzelliğinin altı çiziliyor. Bu güçlü stil hikayesinden siz de ilham alın.

Geometrik formuyla dikkat çekse de, modern minimal tavrı her detayın önüne geçen bir koltuk takımı o. Valery, abartısız şıklığı yüksek konforla buluşturuyor.

Valery Koltuk Takımı, minder ve kırlentlerle tamamlanan üçlü ve ikili koltukla, kompakt boyutlardaki berjerden oluşuyor. İkili ve üçlü koltukların oturumunda yer alan geniş kapitone dikiş detayları, soft minderler ve gelişmiş yay teknolojisiyle destekleniyor.

Gövde renginden kırlentlere dekoratif desenli kırlentler eklenince; rahatlık, görsel detaylarla zenginleşiyor ve en üst seviyeye ulaşıyor. Takımın ceviz ve ekru renkte tercih edilebilen yüksek ayaklı yapısı ise, modern görüntüsünün bir parçası.

DEKORASYON ÖNERİSİ: RENK VURGUSU

Valery Koltuk Takımı’nda döşemelik olarak mavinin en sakin tonunu kullanmayı seçerseniz, siyahın çekim alanında kalın. Duvarlarda, sehpa ayaklarında, kitaplık gibi büyük parçalarda bu karanlık ama modern rengi tercih edebilirsiniz.

Koyu renklere yoğun olarak yer vermenin cesaret gerektirdiğini düşünüyorsanız; bu renkleri, odanın aldığı doğal ışın hareketine göre yerleştirmeniz gerektiğini unutmayın. Mavi alt tonlu koyu duvar rengi, renk geçişini yumuşatacaktır. Mavinin dingin tonları ve ceviz ağacından ahşabın odaya getirdiği sakinliği, aralara serpiştireceğiniz dinamik renk ve formlarda aksesuarlarla kırabilirsiniz.

Oturumunda yer alan dekoratif dikiş detayları, dokunulası tuşesi ve ahşap bazalı zarif duruşuyla Valery Koltuk Takımı, modern zaman evlerinde konforlu ve güncel stilin yansıması niteliğinde.