VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA
VENERA

VENERA Koltuk Takımı

 

Fonksiyonel ve şık tasarımıyla doğanın renklerini yaşam alanlarına taşıyan Venera koltuk takımı ile tanışmaya hazır olun!
  • Genel Bakış

VENERA KOLTUK TAKIMI

Venera koltuk takımında bulunan tüm modüller, ilhamını doğadan alan renk ve kumaş seçimlerinin kusursuz uyumunu sergiliyor. Takımda 3’lü ve 2’li yataklı koltuğun yanı sıra, birer adet puf ve berjer de bulunuyor. Modüllerin dolgun görünümlü yapısı yaşam alanlarınıza konforlu ve şık bir görünüm katarken, ürünlerin tasarımında kullanılan HYBRID oturum konforu size hayalinizdeki rahatlığı sunuyor.

Venera koltuk takımının sırt minderlerinin ardında hareketli sırt mekanizması gizli. Bu sayede modüller hem yatak hem de koltuk olarak kullanıldığında oturum konforundan asla ödün vermiyor. Takımda yer alan puf sayesinde tek kişilik alternatif bir oturma alanı daha yaratmak çok kolay. Kısacası, Venera koltuk takımı yaşam alanlarında sınırsız rahatlık ve işlevsellik arayanların tüm beklentilerini karşılıyor.

Venera koltuk takımının göz alıcı renkleri ve tasarımı, rafine dekorasyon stillerine şıklık katmak için birebir. Modüllerin gold detaylı ceviz ayakları, yüksek tasarımlarıyla takıma zarif bir görünüm kazandırıyor. Yaşam alanlarınıza konforun ve şıklığın en zamansız halini taşımak istiyorsanız Venera koltuk takımı sizinle buluşmayı bekliyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.