BAYİLİK BAŞVURUSU

Başarı Hikayesi…

Doğtaş olarak 65 ülke de 200’den fazla mağazası ve 1.200 toplam çalışanıyla üretim, pazarlama, tasarım ve satış sonrası hizmetler ile mobilya sektöründe hizmet etmektedir. Güçlü marka bilinirliğine sahip olması insanlar tarafından her zaman tercih edilme sebebidir.


Bir evin tüm alanlarına güzellik katmak arzusuyla, yatak odasından yemek odasına, koltuk takımından genç odasına ve bu ürün gruplarının tamamlayıcılarına kadar tasarım ve kalite anlayışımızı tüm ürün gruplarına yansıtıyoruz. 5 kıtada uluslararası vizyonla geniş ürün yelpazemizi sürekli geliştiriyoruz.


50 yıllık tecrübemizle trendleri belirleyici rolümüz, tasarım ve müşteri odaklı anlayışımızla mobilya sektörünün en çok tercih edilen ve en çok beğenilen markası olmayı başarmıştır.

Neden Doğtaş Bayiliği?

Bayilik almak isteyen girişimciler; bayilik alacakları markanın ilk yatırım gereksinimlerini, desteklerini, telif haklarını, genel imajını ve kalitesini göz önünde bulundurmalıdırlar. Doğtaş olarak, bayilerimize yukarıda saydığımız maddeleri en iyi şekilde sunuyoruz; ve dahası, biz on yıllardır tasarım ve tarz sahibi mobilyalar yapmayı kendini adamış kocaman bir aileyiz.


Bayilerimizle her zaman dirsek dirseğe, birebir çalışıyoruz. Bayilerimizin ihtiyaçlarına, taleplerine ve çıkarlarına uygun bir iş çıkarmak için her detaya ayrı ayrı özen gösteriyoruz. Deneyimlerimizi ve alanımızdaki uzmanlığımızı; müşterilerini her zaman kaliteli ürünleri ve servisiyle mutlu eden Doğtaş ailesinin üyesi olmak isteyenlere aktarmak istiyoruz.


Lova yatak markası ile de pazarın dinamiklerine yenilik katmayı ve yeni bir perakendecilik anlayışı ile satış noktalarını her zaman büyütmeyi amaçlıyoruz.


Her geçen yıl büyüyen ve geliştirilen perakendecilik konsepti ile mağazalarımızda ürünlerimiz en iyi şekilde sunulmaktadır. Her bir ürünün tamamlayıcıları ile tarz ve uyum içerisinde mağazalarımızda sergilenmektedir.


Hem tarz, hem fiyat olarak geniş bir hedef kitleye hitap eden, trendin öncüsü ürünler ile oluşturulan, ulaşılabilir tasarımlar sunuyoruz.


Bu şanstan siz de yararlanmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin. Gelin, ailemize katılın ve Doğtaş’ın yıldızlarından biri olun…

Başvuru Formu

Gönder