DOLAPLAR

Geniş depolama alanı, farklı kapak ve dolap alternatifleri... Her zevke ve eve kusursuz uyum sağlayan tasarımlar.

Dolaplar

Kurulduğu günden itibaren kullanıcıların hayatını işlevsel özelliklere sahip mobilyalarla kolaylaştırmayı ve özgün tasarımlarla renklendirmeyi hedefleyen tarz ve uyumun mimarı Doğtaş, gardırop modelleri ile yatak odanızı güzelleştirmenize yardımcı oluyor. Gardırop çeşitleri şıklıkları ve fonksiyonel kullanımlarıyla neredeyse her yatak odasında yer alsa da Doğtaş'ın uzman tasarımcılarının elinde şekillenen ürünler özgünlüğüyle fark yaratıyor. Bir gardıroptan beklenebilecek tüm özellikleri üzerinde barındıran ürünler, beklentilerinizin ötesinde bir konfor sunmayı vadediyor. 

Doğtaş’tan 2 Kapaklı ve 4 Kapaklı Dolap Modelleri 

Doğtaş kalitesinden tercih edebileceğiniz ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve altı kapaklı dolaplar, şıklıklarıyla da yatak odasına tarz kazandırır. İki kapaklı dolaplardan başlayan Doğtaş elbise dolabı modelleri, işlevsel kullanımıyla düzenli bir gardırop oluşturmanıza yardımcı olur. 

Sürgülü dolap modelleri barındırarak giysiler dışında aksesuar ve valiz gibi büyük boyutlu ürünleri de depolama imkânı sunar. Aslında yatak odalarında bir depolama aracı olarak kullanılan kıyafet dolabı modelleri, tüm kıyafetleri muhafaza edecek kadar büyük, fakat odada çok fazla alan kaplamayacak kadar da küçük olmalıdır. Bunun farkındalığıyla tasarlanan Doğtaş gardırop modelleri, iç dizaynı ile geniş bir depolama alanı yaratıyor. Çekmece ve raf düzenlemesinin kıyafet türlerine göre ayarlanması ise alanın daha verimli kullanılmasını sağlıyor. Bu sayede daha fazla sayıda eşyayı daha az yer kaplayan bir dolap modelinde muhafaza edebilmeniz mümkün hâle geliyor. 

Bütçenize Uygun Doğtaş Elbise Dolabı Fiyatları 

Depolama alanı ile birlikte yatak odanıza tarz kazandıran tüm elbise dolabı fiyatları için ürün özelinde inceleme yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak sunulan Doğtaş elbise dolabı fiyatları, kaliteli üretim ve malzeme kullanımı ile öne çıkar. İhtiyaçlarınıza uyacak tüm elbise dolabı modellerini kategori üzerinden inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yaparak nihai kararınızı verebilirsiniz. 

Gardırop Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Giyinme dolabında düzen olması, alanı efektif şekilde kullanmanızı sağlar. Düzenli bir giyinme dolabı için giysilerinizi kategorilere ayırarak yerleştirebilir, daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha düzenli bir gardırop görünümü için çok fazla ürün yerine en gerekli ürünleri öne çıkaracak şekilde bir ayarlama yapabilirsiniz. Fazla ama gerekli ürünler için şifonyer desteği alarak elbise dolabındaki giysi yığılmasını önleyebilirsiniz. Giysi yığılmasının önüne geçmek için büyük gardrop tercih edebilirsiniz. Çekmeceli şifonyer ve komodin desteği alacağınız bir yatak odası için ise daha küçük gardrop alabilir, odaya alan kazandırabilirsiniz. Ayrıca askılıklar ve dolap içi düzenleyiciler de tercih ederek küçük alanı daha işlevsel şekilde kullanabilirsiniz. 

Odanıza Uygun Ölçülerde Gardrop Seçimi

Yatak odanızda kullanmak üzere bir gardırop seçerken öncelikli olarak odanızın boyutlarını göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Hatta dolabınızın yerini dahi satın alma aşamasından önce planlamış olmanız, daha düzenli ve şık gözüken bir odaya sahip olabilmeniz açısından avantaj sağlayabilir. Ölçüleri belirledikten sonra ise geriye ufak bir detay gibi görünse de memnuniyetiniz açısından büyük bir öneme sahip olan bazı unsurları belirlemek kalıyor. 

Sürgülü veya Kapaklı Dolap Modelleri

Bunların başında dolabınızın sürgülü mü, yoksa menteşe kapaklı mı olmasını istediğinize karar vermek geliyor. Sürgülü dolap modelleri, özellikle küçük alanlarda yerden tasarruf etmeyi mümkün kıldığı için beğeni topluyor. 

Kapaklı gardıroplar ise klasik görünümden hoşlananlar için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Bu tip ince detaylar başlangıçta önemsiz gibi görünse de kullanım esnasında farkını hissettirerek daha konforlu ve arzu ettiğiniz gibi bir deneyim yaşamanızın önünü açıyor.

Yatak Odası Dekorasyonu ile Uyumu

Seçim yaparken dikkat etmeniz gerekenler bir diğeri ise kapak tipi gibi teknik özelliklerin yanı sıra yatak odası dekorasyon unsurlarıdır. Doğtaş'ın ürün çeşitliliği içerisinde modern detaylarla dizayn edilen dolap modelleri ile birlikte otantik duruşuyla farkını gösteren ürünler de yer alır. Odanızda kullandığınız halı, makyaj masası, komodin ve yatak odası aydınlatma aksesuarlarını dikkate alarak seçiminizi yapmanız odanızdaki dekoratif bütünlüğü korumanızı ve daha ferah yaşam alanı elde etmenize de yardımcı olur. Küçük ve büyük dolap modelleri ile beraber yatak odasındaki tüm ihtiyaçları karşılamak için şimdi Doğtaş kalitesindeki mobilyalara göz atma zamanı! 

    • 01