OTURMA GRUBU

Şık ve elegan çizgiler köşe takımları, tv üniteleri, berjerler, puflar, sehpalar, dresuarlar, kitaplıklar, aksesuar ve aydınlatmalar ile oturma grubunda bir araya geliyor; zengin renk ve desen alternatifleriyle tarzınızı yansıtıyor.

Oturma Grubu

Yenilikçi ve her zevke uygun çizgilere sahip Doğtaş tarafından tarzınızı evinizin her köşesine yansıtmanız için özel olarak tasarlanan oturma grubu ürünleri ile oturma alanınızı evinizin en göz alıcı noktası haline getirin! Böylece yoğun geçen bir günün ardından kendinizi yenileme fırsatı bulacağınız oturma odası veya salonunuzda modunuzu her zaman yüksek tutacak bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Çünkü oturma grubu ürünlerinin tek işlevi, oturarak dinlenme imkanı sunmak değildir. Ev dekorasyonunun en önemli parçalarından oturma grubu, konfor sağlamanın yanı sıra evin genel hatlarını tamamlayarak anlamlı ve göze hitap eden bir bütün oluşturma görevi de üstlenir.

Doğtaş markasının ardındaki uzmanlık ve deneyim ile şekillenen oturma grubu seçenekleri, oturma alanına özel tasarlanan TV üniteleri, puflar, sehpalar, dresuarlar, kitaplıklar, aksesuarlar ve aydınlatmalar ile birlikte tarzınızı evinizin her köşesine taşımayı mümkün kılıyor. Zengin renk ve desen alternatifleriyle sunulan tüm bu ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi için sonraki başlıkları incelemeye devam edebilirsiniz.

Yaşam Alanlarına Hayat Katan Ürünler

Salonlar ve oturma odaları, evinizin en fazla zaman geçirdiğiniz bölümlerinden. Dolayısıyla söz konusu yaşam alanlarına daha fazla keyif, daha fazla tarz, daha fazla estetik, yani daha fazla hayat katmak için tam da zevkinize uyan oturma grubu seçeneklerini tercih etmeniz gerekiyor.

İster spor bir tarza sahip olun ister klasik ya da modern, Doğtaş’ta hayal ettiklerinizden çok daha fazlasını bulabilir ve yaşadığınız ortamı, zaman geçirmekten en çok hoşlanacağınız yere dönüştürebilirsiniz. Üstelik farklı ihtiyaçlarınızı karşılayacak farklı ürünleri kombinleyerek kendi dekorasyon modanızı da oluşturabilirsiniz.

Hayat tarzınızla bütünleşecek koltuk takımları, tüm alanları en güzel şekilde değerlendirmenizi sağlayacak köşe takımları, fonksiyonelliği ile göz dolduran yataklı koltuklar, kendinize özel köşenizi oluşturmanıza yardımcı olacak berjer koltuklar ve çok daha fazlası Doğtaş’ta!

Salon ve Oturma Odası Dekorasyonu

Beklentilerinizle, tarzınızla ve elbette ihtiyaçlarınızla en iyi şekilde örtüşecek oturma grubu modelleri için araştırma yapmaya başladığınızda mobilyaların dokusunu pekiştirecek dekoratif ve aynı zamanda işlevsel objelerle de karşılaşacaksınız. Oturma alanınıza istediğiniz görünümü kazandırmada büyük rol oynayan bu ürünler, ev dekorasyonunun ayrılmaz parçaları olarak nitelendirilebilirler.

Bu ürünleri; sahip olduğu tasarım ögeleriyle oturma grubunuzu tamamlayacak TV üniteleri, çay veya kahve keyfinize eşlik ederken evinizin dekorasyonunu üst seviyeye taşıyacak sehpalar, zarif görünümüyle yaşadığınız ortamın ruhunu zenginleştirecek dresuarlar, evinizin en güzel köşesini oluşturacak kitaplıklar, odanın atmosferine boyut kazandıracak aydınlatma ürünleri ve oturma alanına özel aksesuar seçenekleri şeklinde sıralayıp çoğaltabilmek de mümkün.

İşlevsellik Mi, Estetik Mi?

Oturma grubu kategorisi içinde sunulan ve Doğtaş’ın benzersiz tasarım anlayışı ile zerafetine kavuşan tüm ürünlerin sizi bu kararsızlıktan kurtaracağına emin olabilirsiniz. Çünkü Doğtaş oturma grubu ürünleri, estetik bir görünüme sahip olmanın yanı sıra çok çeşitli özellikleriyle de işlevselliğe yeni bir boyut kazandırmaktadır.

Dolayısıyla işlevsellik ve estetik görünüm arasında bir seçim yapmak zorunda kalmazsınız. Ancak Doğtaş’ın birbirinden dekoratif ve fonksiyonel ürünleri, yine de seçim yapmayı zorlaştırabilir. Çünkü Doğtaş’ta yaşam alanlarınızın ölçülerine, hayat tarzınıza, ailenizin ihtiyaçlarına ve evinizin genel dokusuna uygun çok sayıda seçenek sunulmaktadır.

Yine de bu durum gözünüzü korkutmasın; Doğtaş’ın alanında uzman ekibi istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve eviniz için en ideal çözümleri sıralayarak karar verme sürecinizi kolaylaştıracaktır.

Devamını Oku