GENÇ ODASI TAKIMLARI

Çocuğunuzun uzun yıllar boyu severek kullanacağı, modern tasarımlı çocuk ve genç odası takımları sizleri bekliyor.

Genç Odası Takımları Hakkında

Genç odası takımları çocuğunuzun artık ağır ağır yetişkinliğe doğru adım atmasıyla oluşan zaruri bir ihtiyaçtır. Yıllar geçtikçe çocuklar büyür ama henüz onlar daha küçükken aldığınız çocuk odası takımları hep aynı kalır. Gençliğe adım attıkça yatak odası takımı seçiminde de zevkler ve ihtiyaçlar yeniden şekillenir.

Dolayısıyla böyle bir durum artık çocuğunuza tarzını yansıtan ve severek kullanacağı bir genç odası takımı alma vaktinin geldiğine işaret ediyor. Üstelik genç odası takımları yalnızca gençlere değil çocuklara da hitap ediyor. Çocuk odası takımı seçimini daha sade takımlardan yaparsanız, çocuklar büyüdükçe mobilyaları değiştirmenize gerek kalmayacaktır.

Kuruluşundan bu yana yaşam alanlarına tarz ve kaliteli mobilyalarla canlılık kazandıran Doğtaş, birbirinden özgür ruhlu genç odası ve çocuk odası takımları ile de benzersiz çizgisini uygun fiyatlarla sizlere sunmaya devam ediyor.

Genç Odası Dolap Modelleri

Doğtaş genç odası takımlarının olmazsa olmaz mobilyalarından olan dolaplar, beklentilerin üstünde malzeme kalitesiyle yıllar boyu ilk günkü sağlamlığını korur. İki kapaklı genç odası dolap ve üç kapaklı genç odası dolap modelleri ile ihtiyaca yönelik ergonomik çözümler sunar.

Doğtaş genç odası dolapları, profesyonel işçilik kalitesinin yanı sıra sade ve modern dizaynlarıyla genç odası dekorasyonu bazında da gençlerin dinamik enerjisine uyum sağlar.

İddialı Genç Odası Karyolaları

Doğru karyola seçimi, dinlendirici ve konforlu bir uyku için üzerinde durulması gereken bir konudur. Doğtaş genç odası karyolaları sağlam yapıları sayesinde uzun vadeli kullanım ömrü sağlamakla beraber, eşsiz tasarımları ile genç odası dekorasyonunda estetik bir fark yaratır.

Her zevke hitap eden, kullanışlı ve ergonomik stilleri ile Doğtaş genç odası karyolaları, sadeliğin asilliğini ön plana çıkıyor. Yalın ve modern dizaynları sayesinde çocuğunuz, genç odası takımlarının diğer parçaları gibi karyolasını da yetişkinlikte bile severek kullanacak!

Genç Odası Çalışma Masası Nasıl Olmalı?

Gençlerin emin adımlarla yetişkinliğe ve geleceğe hazırlanmasına en büyük katkılardan biri de derslerine çalışabilecekleri ideal çalışma masalarıdır. Doğtaş genç odası çalışma masası modelleri, gençlerin ihtiyaçlarını ve tarzlarını anlıyor, buna yönelik ürünleriyle çocuğunuza en uygun çalışma masasını sunuyor.

Genç odası çalışma masası, öncelikle sade bir tasarıma sahip olmalı. Özellikle gelişme dönemlerinde çocukların dikkatleri kolaylıkla dağılabilmektedir. Ders çalışırken dikkat dağıtıcı unsurları minimuma indirgemek, verimliliği maximuma çıkarmaya yardımcı olacaktır. Dolayısıyla çalışma masaları da dikkat dağıtmayacak, göz yormayacak bir dizayna sahip olmalıdır.

Bunun yanı sıra malzeme kalitesi de üst düzey olmalı, yüzeyi ve iskeleti aşınma, kırılma, yıpranma gibi problemlere sebebiyet vermemelidir. Son olarak, çalışma masaları genç odası dekorasyonunu tamamlar nitelikte olmalıdır. Dekorasyona ek olarak, çocuğunuza rahat ders çalışma ortamı sağlamak adına bir de genç odası avize ve masa lambası modellerini inceleyerek siparişinizi online olarak anında oluşturabilirsiniz.

Küçük Odalar İçin Genç Odası Takımı Nasıl Seçilir?

Takımın her mobilyasını seçerken kalite, tasarım, fiyat gibi faktörler göz önünde bulundurulmalı ancak bunun yanı sıra bir de oda boyutunu değerlendirmekte fayda var. Küçük odalar için genç odası takımı tercihi yaparken oda ölçülerini hesaba katarak mobilyaları daha küçük boyutlarda seçmelisiniz.

Doğtaş genç odası takımları, üç kapaklı dolap, iki kapaklı dolap seçenekleri, farklı karyola ölçüleri gibi esnek modül boyutları sağlayarak ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. Bu sayede ürün boyutları ve oda boyutları arasında mükemmel denge yakalanmış oluyor.

Genç Kız Odası- Genç Erkek Odası Takımları

Söz konusu esneklik ve ürün yelpazesi olduğunda Doğtaş, her zaman bir adım önde ilerliyor. Modül boyutlarında sunulan esnekliğin yanı sıra genç odası takımları, hem kız hem erkek çocuklara hitap ettiği için istenilen her tarza kolaylıkla adapte olabilme özelliğine sahip.

Örneğin; Palermo Pera genç odası takımı ile ister country genç odası tarzını yansıtın ister modern bir stil yaratın. Bu takım ve Doğtaş genç odası takımlarının çoğu, istenilen her dekorasyon stiline rahatlıkla uyum sağlar ve her cinsiyete uygundur.

Genç Odası Renkleri Nasıl Olmalı?

Aslına bakılırsa, genç odaları için mutlaka kullanılması gereken renkler diye bir net tanım yoktur. Evin her mobilyasından duvarlarına kadar, kullanılan renkler şahsi renk zevkleri çerçevesinde gelişir. Dolayısıyla genç odası renkleri de hem oda sahibini ve ebeveynleri memnun edecek şekilde seçilmelidir.

Ancak dekorasyonda renk seçiminin psikolojiye de etkisi olduğunu unutmamak gerekir. Örneğin, sarı gibi canlı renkler daha enerjik bir atmosfer yaratırken, bej, gri, pastel tonlar daha dingin bir ambiyans oluşturur. Öte yandan beyaz, krem gibi açık tonlar ahşap ile kullanıldığında ise sade, dinlendirici ve aydınlık özellikleri yansıtır. İşte trend genç odası renklerine bazı örnekler:

Mavi Genç Odası

Gökyüzü ve okyanusların rengi mavi, genç odası dekorasyonunda da sık tercih edilen bir renk. Cinsiyete bakmaksızın mavi genç odası takımı edinerek huzurlu ve samimi bir ortam oluşturabilirsiniz.

Doğtaş Sky genç odası takımı, gökyüzünün mavi tonlarını, ahşabın doğadan gelen renkleri ve beyaz ile buluşturarak kusursuz bir mavi genç odası yaratma imkanı sunuyor. Eğer çocuğunuz bu tonları tercih ediyorsa siz de her bütçeye uygun Sky genç odası takımı için hemen online sipariş oluşturabilirsiniz.

Turuncu Genç Odası

Turuncu renk hayat dolu, enerji verici, dinamik ve iç açıcı bir renktir. Bu renk de çocuk ve genç odalarında yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Dilerseniz duvarları turuncuya boyayarak, dilerseniz yatak örtüleri, çalışma sandalyesi, tamamlayıcı aksesuarlar gibi diğer mobilya ve ürünleri turuncu tonlarında seçebilirsiniz.

Turuncu rengi oldukça baskın bir renk olduğu için çoğu mobilyayı nötr tonlarda seçerek dengeleyebilirsiniz. Örneğin, Doğtaş Hector genç odası takımı nötr ahşap tonu ile turuncu renkle mükemmel bir bütünlük oluşturuyor.

Devamını Oku
    • 01