SEHPALAR

Mobilyalarınızla kusursuz bir şekilde uyum sağlayan sehpalar, hem şık hem de kullanışlı.

Sehpalar

Sehpa modelleri ile yaşam alanlarınıza işlevsellik kazandırmaya ne dersiniz? Küçük detaylar dekorasyon için oldukça önemlidir. Doğtaş orta sehpa, zigon ve yan sehpa modelleri ise bu detayların başını çeker. Özellikle sık sık misafir ağırlıyorsanız Doğtaş sehpa çeşitleri sizin için oldukça etkili seçimler arasında yer alacak!

Sehpalar işlevselliklerinin yanı sıra görünümü tamamlayan dekoratif özellikleri ile de dikkat çeker. Yuvarlak orta sehpa, 3’lü zigon ya da kompakt tasarımlı bir yan sehpa… Oturma gruplarını tamamlayan, koltuk takımları için adeta bir aksesuar gibi kullanılabilecek olan şık tasarımlı sephalar, salona da estetik bir hava katar.

Fark Yaratan, Hayatı Kolaylaştıran Doğtaş Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Sehpa denildiğinde aklınıza pek çok farklı seçenek gelebilir. Zigon, orta, yan ve yuvarlak sehpalar, alanların genişlikleri ve evin ihtiyaçlarına göre tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alırlar. Doğtaş Mobilya  kullanıcılara bu konuda geniş bir ürün yelpazesi sunar. Ürünlerin en önemli ortak özelliği ise kaliteleri ve sağlamlıklarıdır. Kaliteli materyallerden üretilen her bir Doğtaş sehpası size uzun süre sorunsuz kullanım deneyimi vadeder.

Sağlamlıkları ve yüksek kalitelerinin yanı sıra Doğtaş sehpa modelleri farklı dekorasyon anlayışlarına hitap edecek bol çeşitli tasarımlara da sahiptir. Ahşap, metal ya da cam materyallerin kullanıldığı ürünler arasında size en çok hitap eden alternatifleri bulmanız ise oldukça kolaydır. Farklı işlevleri yerine getiren sehpalar, görünüm olarak da birbirlerinden farklılaşırlar.

Yuvarlak, yan, orta ve kare sehpalar ile hem salon dekorasyonunu hem de ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz.  Bunun için yalnızca sehpayı kullanacağınız alanın özelliklerini ve tarzınıza en uygun ürünleri belirlemeniz yeterlidir. Ayrıca modern sehpa görünümüne sahip modelleri araştırırken büyük veya küçük sehpa ebatına göre de karar verebilirsiniz.Yükseklik ve ebat boyutuna göre küçük, büyük, kısa ve uzun sehpaları da kaliteli mobilyanın adresi Doğtaş üzerinden bulabilirsiniz. Sehpa takımı modeli araştırırken fiyat etkenine göre karar verecekseniz de her bütçeye uygun fiyatlandırmaya sahip Doğtaş sehpalarıyla doğru bir seçim yapabilirsiniz.

Orta Sehpa Modelleri ile Oturma Alanları Bir Başka Güzel 

Sehpa ailesinin en tanıdık üyesi olan orta sehpalar işlevsel özelliklerinin yanı sıra şık duruşlarıyla da öne çıkar. Metal ayaklı, alçak ve ahşap modeller, orta sehpalar arasında en popüler alternatifler arasındadır. Buna ek olarak raflı ve çekmeceli orta sehpa çeşitleri de bulunur. Bu çeşitler özellikle dar ortamlarda ekstra depolama alanı sağlamaları açısından son derece işlevsel özellikler gösterir.

Fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra orta sehpa alternatifleri estetiğin de en önemli unsurlarından biridir. Aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz, oturma odası özelliklerine göre detaylarla taçlandırabileceğiniz orta sehpa ürünleri ile eviniz dergilerin dekorasyon sayfalarında gördüğünüz o harika ortamlardan biri hâline gelecek.

Kullanım Kolaylığı İçin Doğtaş Yan Sehpa Modelleri 

Oturma alanlarında vakit geçirirken çay ve kahve içmek, hatta kimi zaman kaçamak yemek molaları yapmak pek çok kişi için büyük bir keyiftir. Bu noktada yan sehpa, fonksiyonel tasarımı ile işleri kolaylaştırmak için etkili mobilyalar arasındadır. Az yer kaplayan c sehpalar, bu özellikleriyle de en etkili seçimlerden biri olma özelliği gösterirler.

C sehpalar, yalnızca yeme içme için değil, evden çalışma süreçlerinde de en büyük yardımcınız olacaktır. Tekerlekli modeller bu aşamada laptop sehpası olarak kullanılmaya son derece uygundur. Ayaklarınızı uzatıp sizin için en rahat ortamı ofisiniz hâline getirmek için Doğtaş’ı tercih edebilir, sepha konforunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Klasik 3’lü Zigon Sehpa Çeşitleri Nelerdir?

Salon ve misafir odalarında anlık olarak kullanım alanı yaratan 3’lü sehpa modelleri de sizin için en etkili seçimlerden birini içerir. Zigon sehpaları yuvarlak ya da keskin hatlı seçenekleri ile ön plana çıkar. İç içe geçebilen, bu özelliği ile kullanılmadığı durumda yer kaplamayarak ortamlarınızı daraltmayan zigon sehpalar tüm dekorasyon anlayışlarını kusursuz biçimde tamamlar. Doğtaş orta sehpa, yan sehpalar ve zigonlar size kusursuz bir kullanım deneyimi ve estetik vadeder. Siz de evinizi ufak dokunuşlar ile güzelleştirmek için Doğtaş’ı tercih edin. Eviniz için en iyi seçimi yapmış olmanın tadını çıkarın!

    • 01