Mutfak Grubu

Mutfak Grubu

Evin en önemli köşesi, mutfakları birer yaşam alanına dönüştüren mutfak mobilyaları; kahvaltıyı, öğle yemeğini, akşam yemeğini, çay saatini, kahve molasını, kısacası tüm aile anlarını mükemmel hale getiriyor.

Evlerde tarz ve uyumun adresi Doğtaş’ın mutfaklara özel tasarladığı mutfak mobilya modelleri, işlevselliğinin yanı sıra estetik görüntüsüyle de yaşayan bir mutfağa sahip olmanızı sağlıyor. Eğer siz de mutfak dekorasyonu ve evin diğer alanlarına ait dekorasyon zevkine katkıda bulunmak isterseniz, Doğtaş’ın mutfak mobilyalarını inceleyebilirsiniz.

Mutfak Masaları

Doğtaş mutfak mobilyaları arasında yer alan mutfak masaları, yaratıcı detayları ve şık tasarımlarıyla göz dolduruyor. Buna ek olarak keyifli yemek saatlerinin uzayıp gittiği anlarda konfordan ödün vermeyerek günü daha da güzelleştirmeye yardımcı oluyor.

Mutfakları evin en çok vakit geçirilen bölümü haline getirecek Doğtaş mutfak masaları, farklı zevkler için farklı tasarım yaklaşımları ile beğeninize sunuluyor. Böylece dileyen herkesin mutfağını evi ile kusursuz bir bütün haline getirmesine yardımcı oluyor.

Mutfak Sandalyeleri

Sandalyesiz bir mutfak masası tabii ki düşünülemez. Doğtaş’ın mutfak masası seçenekleri ile kombinleyebileceğiniz benzersiz mutfak sandalyeleri, zengin renk ve desenleriyle mutfağınızı en favori mekanınız haline getirecek!

Bu doğrultuda modern mutfak mobilyalarına örnek olarak verebileceğimiz Norman Mutfak Masası’nı harika bir şekilde tamamlayacak Norman Mutfak Sandalyesi, mutfağınızda prestijli bir şıklık yaratmaya aday!

Mutfak Setleri

Mutfak mobilyalarını ayrı ayrı incelemek, mutfak masası modellerini mutfak sandalyeleri ile mükemmel bir şekilde kombinlemek için elbette özel olarak zaman ayrılması gerekiyor. Ancak Doğtaş mutfak setleri ile zamandan tasarruf ederken mutfakta birbiriyle eşsiz bir uyum yakalayan ürünleri takım halinde konumlandırmak mümkün hale geliyor.

Örneğin ahşap ve metal detaylarla klasizmi ve modernizmi bir araya getiren Brady Mutfak Seti, hem sandalye hem de masası ile takım halinde mutfaklarda iddialı bir şıklık yakalamayı garantiliyor.

Devamını Oku
    • 01