GENÇ VE ÇOCUK ODASI

Genç Ve Çocuk Odası

Gençlerin ve çocukların evlerinde en çok zaman geçirdiği ve kendilerine ait bir alan oluşturdukları odalarını şekillendirirken Doğtaş’ın tarz ve uyumuna başvurmaya ne dersiniz? Çocuk ve genç odası ihtiyaçları göz önünde bulundurularak gençler için özel olarak tasarlanan Doğtaş ürünleri ile siz de fonksiyonelliği, sağlamlığı ve dinamizmi bir arada bulabilirsiniz.

Gençlerin hayat tarzı ile uyuşan çizgilere sahip Doğtaş Genç ve Çocuk Odası ürünleri, her zevki karşılayan tasarım anlayışı ve işlevsel bütünlüğü tek potada sunarken geniş ürün seçenekleri ile de gençlere kendi yaşam alanlarını gönüllerince şekillendirme imkanı yaratıyor.

Konforlu bir uyku, düzenli bir atmosfer, konsantrasyonu destekleyen bir çalışma ortamı ve elbette kişisel tarzları yansıtma fırsatı veren çocuk ve genç odası mobilyaları için siz de tarz ve uyumun mimarı Doğtaş’a bakmadan karar vermeyin!

Doğtaş Genç Odası Modelleri ve Mobilya Seçenekleri

Tasarım trendlerine, gençlerin yaşam biçimine ve konfor ihtiyacına göre geliştirilen Doğtaş Genç ve Çocuk Odaları, dayanıklılık ve işlevsellik kavramlarının da ön plana detaylar ile hem gençler hem de ebeveynleri için pek çok tercih nedeni yaratıyor.

Üstelik farklı beğeni ve tarzlara hitap eden çeşitli ürün seçenekleri sayesinde Doğtaş; ister modern genç odası arayışında olanlara, ister klasik çizgilerden vazgeçemeyenlere, isterse de yenilikçi ayrıntılardan hoşlananlara çok sayıda alternatif sunuyor.

Hayallerini gerçekleştirmek isteyen gençlerin tercihi Doğtaş’ın birbiri ile bütünleşen genç ve çocuk odası takımları ile bir genç odası için gereken tüm donanımı bir arada bulabilir ve yaşam alanını eşsiz bir uyum içinde şekillendirebilirsiniz.

Her biri ayrı bir konsept oluşturan genç odası takımları içinde doğal esintileri modern dünyaya taşıyan çizgilere sahip Palermo Pera Genç Odası ya da klasik bir dinamizm sunan Riena Genç Odası, sözünü ettiğimiz uyumlu bütünlüğe iyi birer örnek oluşturmaktadır.

Diğer yandan dilerseniz genç ve çocuk odası karyola ve bazalarını inceleyebilir, en ideal çalışma masası seçeneklerini değerlendirebilir, ihtiyaçlara uyan genç ve çocuk odası dolaplarına göz atabilir, gençlerin yatak odasının en vazgeçilmez ögelerinden genç ve çocuk odası komodin seçeneklerine bakabilir, genç odasından dünyaya açılan en önemli kapılardan genç ve çocuk odası kitaplık ürünlerini inceleyebilir ve ayrı ayrı parçaların birlikteliği ile uyum yakalayabilirsiniz.

Genç Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Genç ve çocuk odası dekorasyonu, hem odanın sahibi gençlerin beklentileri hem de ebeveynlerinin yönlendirmeleri doğrultusunda ele alındığında uzun vadede tüm ev halkını memnun edecektir. Ancak bu anlamda genç odası dekorasyonu için evin genel teması ile uyumluluk aranması gerekmeyeceğini de belirtmeden geçmemeliyiz.

Evin diğer bölümlerinden ayrı olarak değerlendirilmesinde fayda olan genç odaları, yeni bir birey olmaya hazırlanan gençlerin ve çocukların kendi kişisel beğeni ve tarzlarını ortaya koyacakları özgür alanları olarak görülmeli ve bu şekilde dekore edilmelidir.

Öte yandan odadaki tüm mobilyaların kendi içinde bir uyum ve tarz yakalaması ise en ideal sonuçları verecektir. Ayrıca ister genç erkek odası ister genç kız odası olsun, her iki seçenek için de mutlaka genç odası ürünleri tercih etmeye önem vermenizi tavsiye ederiz.

Böylece dekorasyonda yalnızca gençlerin ihtiyaç ve beğenilerine uygun tasarlanan ürünler kullanılmış ve bir gencin içinde zaman geçirmekten keyif alacağı bir yaşam alanı oluşturulmuş olacaktır. Buna göre trendlere ve gençlerin zevkine uyan genç odası çalışma masası, genç odası gardrop, genç odası halı, genç odası kitaplık ve diğer genç odası mobilyaları için Doğtaş ürünlerini incelemenizi öneririz.

    • 01