KAMPANYALAR

KAMPANYA FIRSATI İÇİN SON
BÜYÜK DEĞİŞİM KAMPANYASI DEVAM EDİYOR
SONBAHAR FIRSATLARI DOĞTAŞ'TA! BÜYÜK DEĞİŞİM KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Doğtaş’ta büyük değişim kampanyası Ekim ayına özel fırsatlarla devam ediyor. Ekim ayına özel %40’a varan indirime ek belirli tutar üzerinde alışverişlerde ekstra %10 indirim fırsatı için Doğtaş mağazalarına davetlisiniz.

KAMPANYA FIRSATI İÇİN SON
Evet Dedirtecek Kampanya!
EVLENENLERE ÖZEL Evet Dedirtecek Kampanya!

Mayer Koltuk Takımı, Mayer Yemek Odası ve Mayer Yatak Odası takımlarından oluşan üçlü düğün paketi kampanyaya özel 12.500 TL.

Kampanyayı İncele
69 TL'den başlayan taksitlerle Doğtaş tarzına sahip olun!

Ekim ayına özel fiyatlarla koltuk takımlarına 99 tl’den başlayan , yemek odalarına 69 tl’den başlayan ve yatak odalarına 105 tl’den başlayan taksit tutarları ile sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi Doğtaş mağazalarında!

Kampanyayı İncele
Senetli Alışveriş İmkanı ile Kefilsiz Şartsız 3 Ay Erteleme Kolaylığı

Kredi kartı limiti yeterli olmayan ya da limiti dolmaması için kart kullanmak istemeyen müşterilerimize Koru Sigorta Senetli Satış Sistemi ile alternatif ödeme imkanı sunuyoruz. Kartsız ve kefilsiz alışveriş yapma fırsatı DOĞTAŞ’ta!

Kampanyayı İncele
2 Ay Sonra Ödeme Kolaylığı ile Hayatı Değil Ödemeyi Erteleyin

Her zaman olduğu gibi bugünlerde de hayatınızı kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Evinizde ailenizle birlikte zaman geçirirken Doğtaş farkıyla ihtiyaçlarınıza daha kolay sahip olabilirsiniz...

Kampanyayı İncele
Kartsız kefilsiz alışveriş imkanı Doğtaş’ta
FIRSATI KAÇIRMAYIN Kartsız kefilsiz alışveriş imkanı Doğtaş’ta

Doğtaş ürünlerine %10 KDV indirimli fiyatlar ve kartsız kefilsiz alışveriş ile sahip olabilirsiniz. Detaylar Doğtaş mağazalarında sizleri bekliyor.