Evde Çalışmayı Bırakmayan İşkoliklere Çalışma Masası Önerileri

EVDE ÇALIŞMAYI BIRAKMAYAN İŞKOLİKLERE ÇALIŞMA MASASI ÖNERİLERİ

Verimli bir çalışma için ergonomik bir masa ve sandalyenin şart olduğunu biliriz. Bir odaya hem görsel zenginlik katan hem de işlevi büyük olan çalışma masaları özellikle işkolikler ve sınav döneminde olan öğrenciler için çok faydalıdır. Yatak odanızda veya çalışma odanızda kullanacağınız çalışma masanızın hem evin genel havasına hem de sizin ihtiyaçlarınıza uyması oldukça önemli.

İhtiyacınız ders çalışma masası ise bilgisayarınızı ve kitaplarınızı rahatça konumlandırabileceğiniz geniş ve rahat bir masa tercih etmelisiniz. Defterler, kitaplar, bilgisayar, kalemlik ve masa lambası rahatça sığabilsin ve siz konuya yoğunlaşabilin. Konsantrasyon olmazsa olmaz…

Eğer kitap okumayı ve kütüphane oluşturmayı seviyorsanız kitaplıklı çalışma masası tercih edebilirsiniz. Bir bibliyofil için en değer verdiği şey elbette kitaplarıdır ve kitaplıklı çalışma masası odanıza hem detay hem de işlev kazandırır. Okuma kitapları, ders kitapları ve tüm kitap arşivinizi hem toparlayan hem de sergileyen bu modeller sizi dağınıklıktan kurtarırken aynı zamanda odanıza zengin bir ifade katar.

Smart çalışma masası

Doğtaş Smart çalışma masası bu anlamda size en doğru yanıtı verebilecek seçeneklerden birisi. Masayı çevreleyen rafların varlığı hem masanın yükünü hafifletiyor hem de zengin bir armoni oluşturuyor.

Clara çalışma masası sakin ve mütevazı duruşuyla övgüyü hak eden bir Doğtaş yansıması. Sağlam, işlevsel, konforlu ve şehirli. Çalışmak ve yazmak için gerekli tüm ilhamı sağlıyor.

Clara genç çalışma masası

Öğrenci çalışma masası her zaman derli topu olmaz. Tüm dağınıklığı ustaca kotaracak, konforlu bir alan sunacak modeller Doğtaş kalitesi ile evinize geliyor. Modeller titizlikle tasarlanıyor. Sınavlar iyi geçsin, tezler yazılsın, yarışmaya girecek metinler kağıda kolayca dökülsün diye…

Evde çocuk varsa çocuk çalışma masası modelleri ilgi alanınıza giriyor demektir. Neşeli, cıvıl cıvıl, enerjik çocuk çalışma masası modelleri ile ona harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Yaratıcılığı besleyen, hayal gücünü diri tutan ve çocuğunuza kendini bir alana ait hissetmesini sağlayacak modelleri Doğtaş’ta bulabilirsiniz.

Mobilya seçerken önemli kriterlerden birisi de renktir. Seçiminiz beyaz çalışma masası ise seçenek oldukça fazla. Beyaz rengin sade ve özgür duruşu odanıza aydınlık bir ifade kazandırır. Ferah mekanların vazgeçilmezi olan beyaz renk çalışma masanızda da harika duracak.

Palermo Pera Genç çalışma masası

Doğal ve nostaljik karakteristiği sevenlerin öncelikli tercihi olan ahşap çalışma masası modelleri son derece şık bir akımın temsilcisi olmaya devam ediyor. Ortama sıcaklık ve asalet katan ahşap konforunu çalışma masanızda da görmek isterseniz seçeneğiniz oldukça fazla. Ahşabın canlı duruşu ve doğanın enerjisini taşıyan niteliği tercihinizi ondan yana kullanmanızı sağlayacak.

Ahşap demişken sözü Palermo Pera çalışma masasına bırakalım. O size ahşabın en duru, sek ve çarpıcı halini anlatsın. Duvara monte raf ile kusursuz bir ekip olan Palermo çalışma masası sade ama gösterişli duruşuyla “işte benim zevkim” dedirtiyor.

L çalışma masası daha çok ofisler için tercih edilen ve son derece kullanışlı bir form. Çekmeceli ve bol bölmeli L çalışma masası pratik çözümler ve konforlu çalışma alanları için biçilmiş kaftan.

Yeni neslin ihtiyaçları ve zevklerine göre tasarlanan genç çalışma masası modelleri ilham veren tarzları ve fonksiyonel özellikleriyle genç odalarına konfor katıyor. Genç odası çalışma masası Doğtaş genetiğini en iyi yansıtan tasarımlardan birisi.

İster yazıhane olarak kullanılsın ister çocuk ister genç çalışma masası hepsindeki ortak özne kalite ve işlevsellik. Çünkü Doğtaş yaparsa en iyisini yapar. İyi çalışmalar…

Yayınlanma Tarihi: 25 Şubat 2020 Salı