Diamond Ürünleriyle Yeni Yılın Işıltısını Evinize Taşıyın

Diamond Ürünleriyle Yeni Yılın Işıltısını Evinize Taşıyın

DİAMOND ÜRÜNLERİYLE YENİ YILIN IŞILTISINI EVİNİZE TAŞIYIN

Yeni yıl demek çoğu insan için sadece takvimdeki bir rakamın değişmesi demek değil; tüm umutların, hayallerin, beklentilerin tazelenmesi, dinçleşmesi ve sıfırdan başlaması demek. Yeni yılı evde dostları ve sevdikleriyle geçirecek olanlar için mükellef sofralar hazırlamak en büyük keyiflerden birisi.

Bu hazırlık aşamasında yılbaşı süslemeleri ve Diamond ürünleri ile evinizde ışıltılı ve büyülü zamanlar yaratabilirsiniz. Yılbaşı masaları diğer zamanlara göre daha özenli ve göz alıcıdır. Kokina bitkileri, kozalaklar, çam dalları gibi yeni yılı yansıtan doğal süslemelerle; Diamond koleksiyonu içinde yer alan silindir mumluklar, metal siyah şamdanlar, pirinç malzemeden ve doğadan esinlenerek tasarlanan figürler, dekoratif cam vazolar da yılbaşı dekorasyon hazırlığı sürecinde mükemmeli oluşturan ayrıntılar olarak düşünülebilir.

Yeni yılın yenilikleri ve sıfırdan başlamayı çağrıştırdığı düşünülürse tüm evde hissedilecek bir yenilik rüzgârı da hiç fena olmaz.

diamond yemek odası

Diamond yemek odası takımının asil güzelliğini fon yaparak enfes bir yılbaşı sofrası hazırladığınızı düşünsenize… Kapitone işçilikle yapılmış rahat sandalyelerde loş aynaların ve elegan figürlerin gölgesinde kristal kadehlerin sağlığa ve mutluluğa kalktığı bir yılbaşı yemeği hayal edin... Diamond yemek masası sağlam, asil ve ağırbaşlı duruşuyla ortamın öznesi haline geliyor.

Harikulade yemekler, geceye özel yemek takımı ve ışıltılı kadehler ve bardaklarla daha da anlam kazanıyor. Bu özel koleksiyon tüm konukları adeta mest ediyor ve yeni yılı evde karşılamanın keyfini ikiye katlıyor. Aksesuarlarla birlikte her şey o denli gösterişli ve ince ki…


Klasik ve etnik aksesuarlarla tamamlanmış, altın geçişlerle zenginleştirilmiş bir konsol ve konsol aynasına yansıyan katmanlı bir mutluluk. Evinizde konuklarınız ve sevdiklerinizle mutlu bir yılbaşı gecesi geçiriyorsunuz. Aydınlatmalar bu geceye mahsus olarak ışıltılarını hafifletmiş ve soft bir dinginlik tüm odaya yayılmış. Her şey alabildiğine kusursuz ve tam sizin zevkinize göre…

Kumaş ve deriyi ustaca bir araya getiren ve “Birbirlerine çok yakıştılar” dedirten bir işçilikle hazırlanmış Diamond üçlü yataklı koltuk, yeni yılı karşılarken coşkulu sohbetler edeceğiniz oturma odanızın en özel parçası olmaya aday. Aynı hatları taşıyan orta sehpa ve sehpayı daha da güzel kılan kaliteli malzemeden üretilmiş aksesuarlar yılbaşı gibi özel geceleri özenle taçlandıracak cinsten…

Aslan figürlü biblolar, masklar, geçmişin gizemini modern zamanlara taşıyan ifadeler; pırlantanın kesimi, elmas montürün zarafeti, kadınsı nezaketin mobilyada hayat bulmuş şekli olan Diamond ürünleri ile evinizde akıllara yerleşecek, hafızaya kazınacak sıcacık anılar biriktirebilirsiniz.

diamond salon dekorasyonu

Yeni yılda yeni umutlar, yenilenmiş mobilyalar ve tüm bu güzelliği tamamlayan figür ve aksesuarlarla yılbaşı sofrası, sofra olmanın çok ötesine taşınarak Doğtaş ayrıcalığını sonuna kadar yaşamanızı sağlıyor. Yeni yılda yenilenmiş ve sıfırdan başlayan zamanlar ve mekanlar için sizi Doğtaş mağazalarımıza bekliyoruz.

Created On: Wednesday, December 25, 2019