DRESUARLAR

Dresuarlar

Ev dekorasyonunu zenginleştirmenin yanı sıra şık bir depolama çözümü olarak da değerlendirilen dresuar modelleri, tarzınızı evinizde tam da istediğiniz biçimde yansıtabilmeniz için Doğtaş’ta sizleri bekliyor!

Evlerde tarz ve uyum yaratan mobilyaların adresi Doğtaş; yemek odalarında, oturma odalarında, salonlarda, hatta yatak odalarında benzersiz bir atmosfer yaratma konusunda iddialı dresuar modelleri ile herkesin beğenisini kazanıyor. Siz de hem işlevselliği hem de dekoratif görünümüyle göz dolduran Doğtaş dresuar modellerine göz atın, evinizde “uyum” ve “tarz” yaratmak için ilk adımı atın!

Ev Dekorasyonu İçin Dresuar Seçimi

Kökeni binlerce yıl öncesine dayanan, ancak günümüzde ev dekorasyonunun baş tacı olarak karşımıza çıkan dresuarlar, zevk sahibi tasarımlarıyla çoğu zaman odaların en kritik parçası haline gelebiliyor. Fakat elbette her dresuar, her oda için uygun bir seçenek olmayabilir.

Dolayısıyla dresuar seçerken sizin de mutlaka özenli bir karar verme süreci yürütmenizi tavsiye ederiz. Bu doğrultuda dresuarları yalnızca dekoratif birer obje olarak değil, fonksiyonel bir depolama çözümü ve konumlandıracağınız odanın tamamlayıcısı olarak görmeniz yararınıza olacaktır.

Bunun yanı sıra evin genel havasını da dresuar seçiminize yansıtarak mükemmel bir uyum yakalayabilmeniz mümkün. Örneğin yemek odanızda modern görünümlü bir yemek masası ve sandalyeleri varsa modern dresuar modelleri arasından seçim yapmanız en mantıklı adım olacaktır.

Benzer şekilde eğer evinizde ağırlıklı olarak beyaz renk kullanımı söz konusuysa, zarafeti ile büyüleyen Floria Dresuar gibi beyaz dresuar modelleri sizin için uygun olabilir. Ayrıca ahşap aşıkları için de en uygun seçenek, sanıyoruz ki altın ve ahşap detayları birlikte barındıran Gold Dresuar gibi ahşap dresuar modelleri kusursuz bir seçim olacaktır.

    • 01