LUNA
LUNA
LUNA
LUNA
LUNA
Luna Köşe Takımı
Luna Köşe Takımı
Luna Köşe Takımı

LUNA Köşe Takımı

Koltuğunuzun genişliğine ya da hangi köşeye yerleşeceğine karar vermek ister misiniz? Luna köşe takımı, seçim hakkını tamamen size bırakıyor. Size de şıklığın ve konforun tadını çıkarmak kalıyor.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

LUNA KÖŞE TAKIMI

Mekanınıza göre şekillenebilen bir köşe takımına sahip olmaya ne dersiniz? Luna köşe takımı, tekli modül sistemi sayesinde daha modüler, daha uyumlu.

Her evin genişliği de tasarımı da farklı. Mekanınızda ferah bir görünüm katmak için daha çok yer açmak ya da küçük mekanları fonksiyonel bir ürünle daha kullanışlı hale getirmek isteyebilirsiniz. Luna köşe takımı, sonsuz büyüklüğüyle size istediğinizi veriyor. Dilediğiniz adette modülü, mekanınızın şekline göre yan yana getirip aradığınız rahatlığı ve tarzı evinize taşıyabilirsiniz.

Fonksiyonel tasarımının yanında görünümüyle de kalbinizi çalacak Luna köşe takımı, modern bir tarza sahip. Ancak ahşap ayaklarıyla klasik bir tarzı da içinde barındırıyor. Bu da ürün grubuna farklı tarzların birleşiminden oluşan apayrı bir güzellik katıyor. Üstelik yüksek ayaklar temizlik aşamasında da kolaylık sunuyor. Yumuşacık ve kolay silinebilir kumaşı da temizlik rutinlerinizde size destek oluyor.

Sağ mı sol mu? Koltuğunuzu hangi tarafa koyacağınıza karar verdiniz mi? Bundan sonrasını Luna koltuk takımının modüler avantajlarına bırakın. Her eve çok yakışacak koltuk takımını hemen keşfedin!

LUNA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.