MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID
MADRID

MADRID Berjer

 

Madrid berjer, üstün konfor deneyimi sunan özel ve göz alıcı tasarımıyla evinizdeki huzurlu ve keyifli atmosferi taçlandırmanıza yardımcı oluyor. Siz de Madrid berjeri yaşam alanlarınızla buluşturarak dekorasyonunuza yalın ve modern bir dokunuş katabilirsiniz.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

MADRID BERJER

Madrid berjer, yoğun geçen bir günün ardından evinizde bulmak istediğiniz konforlu ve sakin atmosferi yaratmanıza olanak tanıyor. Berjerde kullanılan kompozit sünger yapısı, size üstün konfor deneyimi sunuyor. Ürünün yumuşak tonu, ceviz rengi ayaklarla harika bir uyum yakalıyor. Öte yandan, bu sade ve modern tasarım, farklı renkteki mobilyalarla ve dekorasyon stilleriyle uyum sağlamakta asla güçlük çekmiyor.

Madrid berjer, size şıklığın yanı sıra, oldukça pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Berjerin yüksek ayak tasarımı, ürünü dilediğiniz şekilde hareket ettirmenize ve dekorasyonunuzu dilediğiniz şekilde değiştirmenize olanak tanıyor. Sırt bölümündeki kapitone dikişler ve kol kısımlarında yer alan pedler, arkanıza yaslandığınızda hayalinizdeki konforu yakalamanızı sağlıyor. Kısacası, Madrid berjer, yalın ve modern tasarımı maksimum konfor ve işlevsellik özellikleriyle buluşturmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

MADRID Kalite detaylarda saklıdır