MAYER
MAYER
MAYER
MAYER
MAYER
MAYER
MAYER
MAYER
MAYER

MAYER Berjer

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Spor detayları sade ve modern bir tasarımla harmanlayan Mayer berjer ile salonunuzun ya da oturma odanızın atmosferine yepyeni bir dokunuş katmaya ne dersiniz? Fonksiyonel ve konforlu tasarımıyla Mayer berjer, oturma odası grubunuzun tüm bileşenlerine uyum sağlamak için sizi bekliyor!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

MAYER BERJER

Siz de yaşam alanlarınızda sade, dinlendirici ve şıklığı detaylarda saklı bir dekorasyon stilinden yanaysanız, Mayer koleksiyonunun gözde üyelerinden olan berjer tam olarak size hitap ediyor. Tasarımında soft tonları buluşturan Mayer berjer, ekose desenli ve şık kırlentiyle daha dinamik ve keyifli bir görünüm kazanıyor. Keten türevi kumaşlar kullanılarak hazırlanan berjer, size yaşam alanlarınızda maksimum konfor sunuyor.

Mayer berjerin fonksiyonel tasarımı, size oldukça pratik ve keyifli bir kullanım deneyimi vadediyor. Yüksek ve konik formdaki ayak yapısı, berjerin yerini değiştirmek istediğinizde ya da temizlik esnasında size zamandan ve efordan kazandırıyor. Ürünün yumuşak tondaki renkleri, her dekorasyon stiline kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Siz de Doğtaş kalitesi ile tasarlanan Mayer berjeri tercih ederek yaşam alanlarınıza yepyeni bir dokunuş katabilir, Mayer koleksiyonundaki diğer ürünleri inceleyerek evinizin dekorasyonunda kusursuz bir uyum yaratabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

MAYER Kalite detaylarda saklıdır