MODERN YATAK ODASI ÖNERİLERİ

MODERN YATAK ODASI ÖNERİLERİ

Huzur Şıklıkla Buluşuyor... İşte Modern Yatak Odası Önerileri Evi insanın sığınağıdır. Ve elbette kendini en rahat ve güvende hissettiği yer de… Evin içindeki en güvenli ve rahat köşe ise yatak odalarıdır. Kendimizi uykuya teslim ettiğimiz, mutlu düşlerin, derin uykuların, korunaklı zamanların anavatanı olan yatak odalarında bu rahatlık ve konforu sağlayan unsur da mobilyalardır. Uykuların merkezi olan yatak ne kadar rahat ve ergonomik olursa istirahat da o denli kaliteli olacaktır. Kesintisiz uykular için tasarlanmış bazalar ve yatak formları sadece göze değil fonksiyonelliğe de hizmet etmeli. Gardıroplar ve elbise dolapları tüm dağınıklığı toplamalı, şifonyer ve komodinler hem odaya estetik bir görünüm kazandırmalı hem de gerekli tüm eşyayı saklayıp depolayacak kapasiteye sahip olmalı. Giyinirken en gerekli materyal olan aynalar hem gardırop kapaklarında hem de makyaj masalarındaki yerini alırken aynı zamanda odaya kattıkları derinlik ve perspektif ile de dekorasyonda pay sahibi olmalı. Abajurlar, gece lambaları, uçuşan tüller de bu dekorasyonun en elegan ve tamamlayıcı parçaları olmalı.

diamond konsol

Ve elbette her şey sizin kontrolünüzde olmalı. Dolaplardaki modülerlik özelliği ile yatak odalarınıza kendi kişisel yorumunuzu katar; alanınızı kendi ihtiyaç ve zevkinize göre kendiniz dekore edersiniz. Neye gereksinim varsa o kadarını kullanırsınız. Odanız tamamen sizi yansıtır. Yani konfor da tamam. İşte resim tamamlandı. Huzurlu uykuların merkezi olan yatak odaları; günlük koşuşturmaların, yorucu telaşelerin, hummalı çalışmaların ardından bedeni ve ruhu dinlendiren dingin sığınaklardır ve ne kadar iyi ve doğru dekore edilirlerse yeni güne başlarken kişiye sağlayacakları zindelik de o kadar fazla olur. Ergonomik bazalar ve geniş yataklarda çekilmiş derin uykular, geniş gardıroplar içinde kolayca bulunan kıyafetler, giyinirken en büyük eleştirmen olarak destek veren aynalar, aksesuar ve küçük ama önemli detayları saklayan şifonyerler ile güne pratik, hızlı ve seri bir şekilde başlarsınız. Size de evden çıkmadan önce nefis bir kahve içmek için yeterli zaman kalır. İyi döşenmiş, isabetli seçimler ve işlevsel parçalarla vücuda getirilmiş yatak odası demek; gün içinde enerjik, zinde, neşeli ve verimli olabilmek demektir. Bir yatak odası takımı gün içindeki performansınıza çok fazla şey katar. Doğtaş geleneğinde ana fikir olan “konfor” hem hayatı kolaylaştıran hem de keyif veren özelliğini yatak odası koleksiyonlarında baş rolde oynatıyor. Titiz bir mühendislikle tasarlanan parçalar bu yaşam sığınaklarını hem şık hem de kullanışlı ögelerle zenginleştiriyor. Her zevke hitap eden, her ihtiyaca yönelik alternatifi olan Doğtaş koleksiyonlarındaki yatak odaları natürel görünümden ödün vermeden hem trendleri on ikiden vuran hem de kişiye özel alanlar yaratan bir donanımla yaratılıyor. Uyuyun, uyanın, yatakta tembellik yapın, giyinin, ayna karşısında şımarın, dinlenin ve tüm bunları yaparken hem keyif alın hem de güne tazelenmiş başlayın. Doğtaş yatak odası takımları tüm bu ihtiyaca cevap verecek özelikleriyle sizi teferruatlı bir mutluluk ve yenilenmişlik duygusuyla ödüllendirmeyi vazife ediniyor.

Doğtaş’ın Güzel Kızı Catherine Yatak Odası Takımı

Doğtaş’ın alımlı ve zarif üyesi Catherine yatak odası takımı; istiridye kabuğunu andıran yatak başlığı, huzuru çağıran gece mavisi tonları, zarif çizgileri, gold detayları, yüksek ayaklarıyla kadınsı zarafete vurgu yapan komodin ve şifonyerleri ile aklınızı baştan alıyor. Gardırop ise adeta bir sanat eseri gibi tasarlanmış. Aynalı, belirgin çizgiler taşıyan, güçlü ve kendinden emin bir siluet. Gösterişli güzelliği sevenlerin tereddütsüz sahip olmak isteyeceği Catherine yatak odası takımı uykularınıza konforun yanı sıra yumuşacık bir şıklığı da iliştiriveriyor.

catherine yatak odası

Güçlü Bir Şıklığı Yansıtan Diamond Yatak Odası Takımı

Mesafeli ve derin bir güzelliği olan Diamond yatak odası takımı pırlantanın baş döndürücü hatlarından esinlenerek dizayn edildi. Kusursuz ve incecik bir işçiliği “lüks” kavramının tüm kriterleriyle ustaca buluşturan Diamond yatak odası takımı gözlerinizi açtığınız yepyeni sabahların içinde mücevher gibi parlayarak ışıltısından size de veriyor. Yeni güne tazelenmiş ve yenilenmiş olarak başlayın diye…

diamond yatak odası takımı

Gold Yatak Odası Takımında Ahşabın Sıcaklığı Var

Sade, rahat ve ahşap sıcaklığında bir yatak odası takımı isteyenler için bu ihtiyaca fazlasıyla cevap veren bir tasarım var. Adı Gold yatak odası takımı… Yumuşak dokulu yatak, sade çizgiler, mütevazı ama bir o kadar da kendinden emin bir duruş ve sakin uykuların sonunda kavuşulmuş huzurun anahtarı Gold yatak odası takımının vadettikleri… Ayak ucu pufu seçeneği ile daha da zenginleşen Gold yatak odası takımı, size değerli ve ışıltılı bir dinlenmişlik hissi sunuyor.

gold yatak odası takımı

Alice Yatak Odası Takımı Beyazın Büyüsü ile Harmanlandı

Dinlenme alanlarında beyaz rengi tercih edenler için rüya gibi bir tasarım olan Alice yatak odası takımı sizi harikalar diyarına sürüklüyor. Karyola ve komodin ayaklarındaki sade zarafet, aynalı gardırobun gösterişli cazibesine karışıyor ve hem yalın hem de iddialı bir kompozisyonun temsilcisi oluyor. Yatak odalarında açık renk, sadelik ve şıklık isteyenler için cuk oturan bir tarz. Alice beyaz yatak odası takımı aydınlık düşler için tasarlandı.

alice yatak odası takımı

Zarafet kelimesinin tam karşılığı Hector Yatak Odası Takımı

Uyumak ve giyinmek yeni günün ilk aktivitelerindendir. Huzurlu bir uyku sonrası dakik bir hazırlanma, konforlu bir yatak odasının sunacağı en önemli iki özellik. Hector yatak odası takımı bunu çok iyi başarıyor. Gold detaylar, güçlü antrasit renk, tekstil desenin şık tavrı ve kadın aksesuarlarından ilham alan çizgileriyle Hector yatak odası takımı, Doğtaş koleksiyonlarının çağdaş ve sofistike bir temsilcisi…

hector yatak odası takımı

Yayınlanma Tarihi: 30 Kasım 2019 Cumartesi

Etiketler