RIENA Geniş Vitrin

 

Mat beyazın verdiği huzurun modern ihtişamı yansıtan çizgilerle buluşuması.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

RIENA GENİŞ VİTRİN

Yatak odalarına hem nostaljik, hem modern, hem de asil bir hava getirmenin yolu Riena’dan geçiyor. Mat beyazın sofistike tavrı, kıvrımlı hatları zevk sahibi bir biçimde tamamlıyor. Her sabah uyandığında kendini tamamen arınmış, taze ve huzurlu hissetmenin formülünü arayanlar için.

Zariflik, Riena Yatak Odası Takımı’nın karakteri. Bu elegan takımın zarafet unsurlarını sıralayacak olursak; ilk sırada ekru renge eşlik eden narin kıvrımlar ve naif bir tavır geliyor.

Bu detayları yatak odasının anahtar parçası olarak görebilirsiniz. Aksesuarları ve odaya dair diğer tüm ayrıntıları belirlerken odak noktası bu romantik formül olmalı.

İkinci sırada, yatak odasının en önemli parçası olarak yatak başlığı yer alıyor. Riena’nın kadife kumaşın zenginliğinden faydalanılarak yapılmış, üç boyutlu kapitoneden yatak başlığı, karyolanın asil kıvrımlarının refakatçisi.

Bazayı yatay olarak çerçeveleyen meşe ağacı, yatakla karyola arasında yumuşak geçişi sağlıyor. Oluşan alçakgönüllü ihtişam, yatak odasının geri kalanı için yol gösteriyor.

Komodin ve şifonyere gelecek olursak; elegan tavırlarını nostaljik kulplar tamamlıyor. Meşe ağacının natürel dokunuşu, yüzeylere o eski havanın sıcaklığını katıyor. Serideki her parçada olduğu gibi ayaklardaki kıvrım, bir kuğunun asaletini hatırlatıyor. Daire formundaki şifonyer aynası, kusursuzluğa atıfta bulunuyor.

Yatak odasının olmazsa olmazı ve en fonksiyonel parçasıysa beş veya altı kapaklı olarak tercih edebileceğiniz dolaplar. Beş kapaklı olanı tercih ederseniz, yatak odasındaki boy aynası ihtiyacını gidermiş olursunuz. Altı kapaklı olansa, eşine az rastlanır cinsten bir işlevselliği Fransız şıklığıyla yatak odasına getiriyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

RIENA Kalite detaylarda saklıdır