STİL SAHİBİ KONSOLLAR

Stil Sahibi Konsollar

STİL SAHİBİ KONSOLLAR

Fransız ve İtalyan mobilyalarından ilham alınarak yapılan konsol tasarımları günümüzün klasik ve modern çizgilerinin ışıltısını evinize taşıyor. Gold detaylar ve cesur çizgiler evinize özel bir hava katıyor. Konsollar hem dekoratif bir parça hem de işlevsel bir tasarım ögesi yerine geçiyor. Depolama amacıyla kullanılırken aynı zamanda uygun aksesuarlarla birlikte evinize sanatsal bir hava da katıyor. Konsollar bugünün evlerinde sanatsal bir role bürünürken, değerli biblolardan dolu vazolara, renkli çiçeklerden aile fotoğraflarına üstünde konumlandırabileceğiniz birçok objeyle istediğiniz gibi yorumlayabileceğiniz bir tuval haline gelebiliyor. Bir konsol tamamen dekoratif olabiliyor veya çekmece ya da raf içeriyorsa daha işlevsel bir rol alabiliyor. Konsolu evinize yerleştirdiğiniz yer büyük ölçüde amacını belirliyor; örneğin, bir yemek odasına yerleştirilmiş bir konsol kolayca erişilebilen sofra takımlarını barındırmak için kullanılabiliyor.

Evinizde Tarz Yaratın

Eviniz için doğru konsol modelini ararken aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli stiller, tasarımlar, boyutlar, şekiller ve malzemeler bulunuyor. Fas’ın Kazablanka şehrinden esinlenilerek oluşturulan Casablanca konsol evinizde her türlü aksesuarla kullanabileceğiniz bir yapı sunarken modern dekorasyon anlayışına tam olarak uyuyor. Cesur hatlarıyla kusursuzluğa taşıyan ahşap detayların klasik ve yenilikçi yorumu ile Elita konsol evinizde tarz yaratıyor.

Zarif ve Kusursuz; Diamond Konsol

Detaylardan gelen dekoratif şıklığı başarılı bir şekilde yansıtan Diamond konsol, minimal ya da modern çizgilere sahip alanlarda tercih edebileceğiniz oldukça işlevsel bir tasarım sunuyor. Dikkat çeken metal ayak yapısı ile tarzını ön plana çıkarırken, gold detaylarda hayat bulan özel motifleri şık bir görüntü yaratıyor.

Montana Konsol

Sıra dışı ve cezbedici bir tasarım. Zarif çizgilerle hayat bulan detaylar ve şıklık kavramına yeni bir yorum getiren ustaca dokunuşlar… Tarzınızı değiştiren, evinize hareket katan işlevsel ögeler; salonunda trend bir görünüm yakalamak isteyenlere, hepsi Montana konsolda.

Gold Konsol ile Nostaljik Esintiler

Ceviz ağacına girift, geometrik ve simetrik bir yüzey kazandıran yapısıyla sizi kendine çekecek olan Gold Konsol, her detayından kalite akarken güzelliğini sıcak ve asil ahşabın havasından alıyor. Sizi retro bir esintiyle karşılayacak bu konsol modeli, görenleri kendine hayran bırakıyor..

İlham Veren Tasarım; Alice Konsol

Peri masallarını aratmayacak bir tasarım. Beyazın sade asaletini gold detayların inceliğiyle buluşturan Alice Konsol, soylulara layık bir görüntü vadediyor. Kulp detaylarındaki parıltılar sade çizgilerle enfes bir uyum yakalıyor. Çeşit çeşit tablo ve aksesuarlarla tamamlanabilen Alice, evinizi modern çizgilerin ışığında aydınlatıyor.

Masalsı Çizgiler; Catherine Konsol

Modern çağın orta yerinde masalsı bir tasarımla uyum içinde olan görkemli çizgiler modern bir yorumla yeniden hayat buluyor. Gold detaylar beyazın sade asaletiyle ahenk içerisinde bir görsel şölen vadederken zarif detayları ve işlevsel çözümleri ile dikkat çeken konsol tasarımı hem yaşam alanlarında şık bir görüntü oluşturuyor hem de oldukça başarılı bir depolama alanı sunuyor.

Yayınlanma Tarihi: 17 Kasım 2019 Pazar

Etiketler