Tek Başına Güzellik: Berjer

Tek Başına Güzellik: Berjer

Kendilerine has tarzları ile tekli koltuklardan ayrı bir havaya sahip olan berjerlere, evinizin farklı keyifli ve şık köşeler oluşturabilirsiniz.
İşte tam da bu nedenle, yaşam alanlarına değer katan berjerler, dekorasyondaki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırıyor.

dresuar dekorasyon

Dekorasyonda berjer tercih ederken size yardımcı olacak birkaç önemli noktayı göz ardı etmemenizi öneririz… Koltuklarınızın takım olmasından hoşlanmıyorsanız, doğru bir berjer seçerek keyifli bir alan yaratabilirsiniz.

berjer koltuk

Berjerleri salon ya da oturma takımınızla bir arada tercih edebileceğiniz gibi, geniş bir yatak odasında, evinizin girişinde ya da giyinme odanızda keyifli dinlenme alanı yaratmak için de tercih edebilirsiniz.

tekli koltuk

Yatak odanızda pencere önüne veya yatağın ayakucuna berjer koyarak size özel bir dinlenme köşesi yaratabilirsiniz. Bu dokunuş yatak odanızı sadece uyuduğunuz bir oda olmaktan çıkartıp daha keyifli bir yaşam alanına dönüştürmenizi sağlayacaktır.

yatak odası

Berjerinizin yakınında ortamı daha da samimi gösterecek bir aydınlatma bulundurabilirsiniz. Kahvenizi yudumlarken kitabınızı okuyabileceğiniz, hoş sohbetler yapabileceğiniz size özel bir dinlenme köşesini daha da sıcak bir hale getirmek için aydınlatmanın çok büyük bir katkısı olacaktır.

baba koltuğu

Yayınlanma Tarihi: 7 Şubat 2017 Salı

Etiketler