Yaşam Kalitenizi Yükseltecek 5 Öneri

Yaşam Kalitenizi Yükseltecek 5 Öneri

1- Türk adetlerine göre misafirperverlik elbette çok önemli… Ancak yılda sadece birkaç kez gelecek misafirleriniz için sınırlı sayıdaki odalarınızdan birisini misafir odası haline getirmeyin ve o odayı kendinize ait, harika bir hobi odası yapın.

deri koltuk detay

2- Kolayca bulabileceğiniz, son derece ekonomik kutular ve sepetler yardımıyla eşyalarınızı kategorilere ayırıp yerleştirin. Böylece neyin nerede olduğunu bileceksiniz ve aramakla vakit kaybetmeyeceksiniz.
3- Her kadının dışarıda kurtarıcısı evde ise baş belası kozmetik eşyaları… Kozmetik eşyalarınızı düzene sokun, örneğin günlük kullandıklarınız ve ara ara kullandıklarınız olarak ya da fırçalar, gözleriniz için kullandıklarınız, rujlarınız gibi kategorilere ayırarak aceleniz olduğunda çok sevdiğiniz bordo rujunuzun nerde olduğunu aramadan bulabilirsiniz.

makyaj masası

4- Evinize taşınırken aldığınız bir sürü beyaz eşya, küçük ev aletleri ya da elektronik eşyaların atmamanız gereken ama bir türlü yer bulamadığınızdan, dağınık kalmış garanti belgeleri ve faturalarını dosyalayarak hepsinin bir arada kalmasını sağlayın. Böylece kahve makineniz ya da televizyonunuz arızalandığında panik yapmadan nereye bakacağınızı bilirsiniz.
5- Evinizi yerleştirirken en çok dikkat edilmesi gereken şey, eşyalarınızı nasıl yerleştirdiğinizdir. Örneğin salonunuzun çok büyük olması, doğru yerleştirilmediği sürece bir anlam ifade etmez. Ya da oldukça küçük bir alanı tamamen doğru yerleştirmeyle olduğundan ferah gösterebilirsiniz. En önemlisi de bir eşyayı sadece beğendiğiniz için satın almayın. Ölçüsünü aldıktan ve salonunuzda güzel duracağından emin olduktan sonra satın alın.

salon mobilyaları

Yayınlanma Tarihi: 7 Şubat 2017 Salı

Etiketler