En Şık Sürpriz: Anneler Günü Hediye Önerileri

En Şık Sürpriz: Anneler Günü Hediye Önerileri

Anneler günü hediye önerileri hakkında yapılan araştırmalar, Anneler Gününün yaklaşması ile birlikte giderek artıyor. Eğer siz de Anneler Gününde annenizin karşısına onu ne kadar çok sevdiğinizi gösteren bir hediye ile çıkmak istiyorsanız şu anda doğru yerdesiniz!

Sizi büyüten annenize sorsalar, bugüne dek aldığı en güzel hediyenin çocukları olduğunu söyler. Şüphesiz ki yalnızca bunun için bile sizin için binbir fedakarlıktan kaçınmayan annenizi küçücük bir hediye ile de olsa mutlu edebilmeniz çok önemli.

Kimi zaman yanağına kondurduğunuz minik bir öpücük, kimi zaman onu kollarınızın arasında sarıp sarmalamak, kimi zaman da seveceğini düşündüğünüz bir hediye ile sürpriz yapmak Anneler Günü denildiğinde ilk akla gelenler…

Bugünkü yazımızda din, dil, ırk fark etmeksizin tüm dünyada kutlanan evrensel bir gün haline gelmiş olan Anneler Gününde, annenizi mutlu edeceğini düşündüğümüz hediye fikirlerini sıralıyoruz. İşte evinize tarz katan mobilyaların adresi Doğtaş ailesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz anneler günü hediye önerileri!

Mutluluk Verecek Anneler Günü Hediye Önerileri

Annenize sımsıkı sarılıp yanağına konduracağınız küçük bir öpücüğün bile onu mutlu etmeye yeteceğini biliyoruz. Fakat yine de dünyadaki tüm annelere adanmış olan Anneler Gününde, ona özel bir sürpriz yapmaya ne dersiniz?

Unutmamalısınız ki anneniz için seçeceğiniz hediye, hem baktıkça ona sizi hatırlatacak hem de kendisini çok daha özel hissetmesine yardımcı olacak!

1. Anılarınızı Ölümsüzleştirecek Fotoğraf Çerçeveleri

anneler günü hediye önerileri arasında yer alan bir resim çerçevesi

Anneler için çocukları ile geçirdikleri her an çok keyifli ve unutulmaz, biliyoruz. Fakat özellikle annenizden uzaktaysanız onun için baktıkça sizi tekrar tekrar hatırlatacak, birlikte geçirdiğiniz güzel anılarınızı zihninde yeniden canlandırmasına yardımcı olacak bir fotoğraf albümü oluşturabilirsiniz.

Bunun için klasik albümleri kullanmak istemezseniz her daim gözünün önünde olmasını sağlayacak, evinin dekorasyonu ile de şık bir bütünlük oluşturacak dekoratif fotoğraf çerçevelerini tercih edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken birlikte olduğunuz en güzel fotoğrafları seçmek, baskını almak ve güzel bir çerçeveye yerleştirmek.

2. Kaliteli Nevresim Takımları

Biliyoruz, güzeller güzeli anneniz her şeyin en iyisine layık! Anneler günü hediye önerisi denildiğinde ilk akla gelen seçeneklerden biri olsa da şık ve kaliteli bir nevresim takımı, annenizin gözünde mükemmel bir Anneler Günü hediyesi olabilir.

3. Sevginizi Gösterebilecek Çiçekler

bir sehpanın üzerinde yer alan çiçek ve vazosu ve diğer aksesuarlar

Anneler Günü hediye önerileri içerisinde olmazsa olmaz bir diğer alternatif ise elinize onun en sevdiği çiçeklerden oluşan bir buket alarak annenizi ziyarete gitmek.

Bunu en sıradan zamanlarda da sık sık yaptığınız düşünüldüğünde bu kez çiçek alma önerisini biraz daha farklılaştırabilirsiniz.

Örneğin bu Anneler Gününde annenize, en sevdiği çiçeğin yanı sıra onun beğeneceğini düşündüğünüz tarzda bir çiçek vazosu da hediye edebilirsiniz.

Böylelikle çiçekler solduktan sonra almış olduğunuz vazonun boş kalmaması adına ona daha fazla çiçek göndermek için kendinize bir sebep de yaratmış olursunuz.

Çiçek vazosu tercihinizi ise elbette Doğtaş’ın birbirinden şık aksesuar seçeneklerinden yana kullanabilirsiniz. Şık tasarımı ile Doğtaş Logan Vazo, annenizin özenle dekore ettiği evine şık bir atmosfer katacak, ideal Anneler Günü hediyesi olabilir!

4. İşlerini Kolaylaştıracak Akıllı Ev Aletleri

Anneler Gününde ne hediye alınır sorusu sorulduğunda mutlaka verilen örneklerden bir tanesi de akıllı ev aletleridir.

Özellikle mutfakta vakit geçirmeyi seven bir anneye sahipseniz farklı özellikleri bulunan bir kahve makinası ya da mutfak robotu, annenizi çok mutlu edebilir.

Bunun yanı sıra annenizin ev işleri ile daha az ilgilenmesini istiyorsanız son dönemde gittikçe popüler hale gelen akıllı robot süpürgeler de mükemmel bir anneler günü hediyesi olabilir.

Öte yandan 7’den 70’e herkesin artık dijital dünyanın bir ferdi olduğu düşünüldüğünde annenizin de buna alışması önemli.

Bu yüzden eğer bütçeniz elveriyorsa annenizin akıllı telefonunu yenileyebilir ya da ona her zaman elinin altında olacak akıllı bir tablet hediye edebilirsiniz.

5. Evine Şıklık Katacak Aksesuarlar

en güzel anneler günü hediye önerileri arasında yer alan altın rengi kaplan ve iki adet cam vazo

Hepimiz zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimizin her köşesini gönlümüze göre dekore dekore ederek dilediğimiz gibi bir ev yaratmak isteriz. Eminiz ki pek çok anne için de bu durum geçerlidir.

Bu Anneler Gününde siz de annenize gerçekten beğeneceğini düşündüğünüz bir ev dekorasyon ürünü ile güzel bir Anneler Günü sürprizi yapabilirsiniz.

Üstelik Doğtaş’ın aksesuar kategorisinde size özel pek çok farklı seçenek bulunuyor! Şamdan, biblo ya da daha farklı pek çok dekoratif obje arasından annenizin en çok hoşuna gidecek hediyeyi seçeneceğinize eminiz.

6. Birbirinden Şık Kıyafet ve Aksesuarlar

anneler günü hediye önerileri arasında yer alan kıyafet ve aksesuarlar

Anneler Günü hediye önerileri içerisinde mutlaka bulunması gereken bir diğer madde ise kıyafetler ve kişisel aksesuarlar...

Annenizin zevkine uygun olarak seçeceğiniz kıyafetler hem onu çok mutlu edecektir hem de eğer varsa ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı olacaktır.

Anneler Gününün Mayısın ikinci haftasına denk geldiği düşünüldüğünde, annenizin ılık ilkbahar günlerinde giyebileceği ince bir ceket çok şık bir hediye olabilir. Bunun yanı sıra yaz aylarında kullanabileceği gözlükler, şapkalar ya da eşarplar da annenizi mutlu edebilir.

Ayrıca eğer takı takmayı seven bir anneniz varsa şık ve kaliteli bir saat her baktığında ona sizi hatırlatabilir ve anneniz bu hediyeyi uzun yıllar boyunca severek kullanacaktır!

7. Ona Özel Bir Koku

Anne kokusu hiçbir şeye benzemez. Yine de bir kadına alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesi de parfüm. Tabii ki bu annelerimiz için de geçerli!

Eğer anneniz parfüm kullanmayı seviyorsa en sevdiği ya da ona çok yakışacağını düşündüğünüz parfümü hediye etmeye ne dersiniz?

Bonus: Anne Koltuğu

anne koltuğu

Sizler için hazırlamış olduğumuz Anneler Günü hediye önerileri listemizin son maddesine tüm annelerin bayılacağı bir öneri ekledik. Bizi çok seven ve bizler için her türlü fedakarlığı yapan annelerimizi rahat ettirmek en önemli görevlerimiz arasında yer alıyor.

Henüz bebeklik yıllarınızda anneniz sizi kollarında uyuturken, üzerinde oturduğu koltuğun bir benzerini aradan yıllar geçtikten sonra ona hediye etmeye ne dersiniz?

Doğtaş kalitesi ile üretilen Vera anne koltuğu anneniz çayını yudumlarken, kitabını okurken, kısa bir uyku molası verdiğinde ya da dinlenmek istediğinde ona maksimum konfor sunmayı vadediyor.

Annenizi mutlu edecek bir hediye almak isterseniz Vera anne koltuğunu görmeden önce karar vermemelisiniz!

Sizler için hazırladığımız Anneler Günü hediye önerileri konulu listemizde umuyoruz ki annenizin zevkine uygun bir hediye bulabilmişsinizdir. Anneniz için seçtiğiniz hediye ne olursa olsun sonucun onu çok mutlu edeceğine hiç şüphemiz yok!

Eğer Anneler Gününde annenize kendi ellerinizle hazırlamış olduğunuz bir hediye vermek isterseniz DIY Ne Demek? DIY Dekorasyon Nasıl Yapılır? başlıklı içeriğimizden ilham alabilirsiniz!

Son olarak sizler için hazırladığımız diğer yazılarımıza göz atmak isterseniz Doğtaş Blog’u takipte kalın…

Yayınlanma Tarihi: 30 Nisan 2021 Cuma