BAZALI KARYOLALAR

Konfor ve ergonominin buluştuğu bazalı karyolalar, geniş saklama alanlarıyla kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bazalı Karyolalar Hakkında

Yatak odalarında işlevsellik söz konusu olduğunda akla ilk gelen mobilya olan bazalı karyolalar, hayatımızdaki yerini giderek sağlamlaştırıyor. Günümüzde birçok evin vazgeçilmez parçası haline gelen bazalı karyolalar, tarz ve uyumun adresi Doğtaş’ın tasarım zevki ile dekoratif birer obje olma misyonu da üstleniyor.

Eğer siz de bazalı karyola kullanımına ihtiyaç duyuyorsanız, işlevselliği ve estetik görünüşü ile yatak odası dekorasyonunuza katkıda bulunacak Doğtaş bazalı karyola modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ancak öncesinde bazalı yatak olarak da bilinen bazalı karyolaları biraz daha yakından tanımakta fayda var.

Bazalı Karyola Nedir?

Bazalı yatak veya baza yatak olarak da anılan bazalı karyolalar, adından da anlaşılacağı üzere kendinden bazalı karyola anlamına gelmektedir. Buna göre uygun ölçülerde bir yatak yerleştirilmesi için üretilen karyolanın altında yer alan ve baza adı verilen hazne, yatak örtüsü ve sezonluk kıyafet gibi eşyaları muhafaza etmek için değerlendirilir.

Bazalı karyola, donanımında bulunan bazası ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza ederken yatak odanızda ve hatta diğer odalarınızda da yerden tasarruf etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda Doğtaş tasarımcılarının özenle hazırladığı tasarımlara sahip bazalı karyola modelleri, yatak odası dekorasyonunuzu da zenginleştirir.

Doğtaş Bazalı Karyola Modelleri

Doğtaş’ın birbirinden şık tasarımlı ve oldukça fonksiyonel çift kişilik bazalı karyola modelleri arasında herkesin zevkine göre bir ürün bulabilmek mümkün. Peki her biri şık ve fonksiyonel iken hangi bazalı karyolanın sizin için ideal olduğuna nasıl karar verebilirsiniz?

Bu noktada kişisel zevklerinize uyacak şekilde dekore ettiğiniz yatak odanızın genel atmosferini tamamlayacak bir seçim yapmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Örneğin ahşap ağırlık bir yatak odasına sahipseniz Elita Bazalı Karyola sizin için harika bir alternatif olabilir.

Ancak siyah tonlara sahip bir yatak odanız varsa şık görüntüsüyle sizi kendine hayran bırakacak Diamond Bazalı Karyola, en doğru seçim olacaktır. Böylece tıpkı bir takım gibi duran yatak odası mobilyalarına sahip olabilirsiniz.

Öte yandan yatak odası dekorasyonunuzu tek kalemde takım halinde şekillendirmek için Doğtaş’ın yatak odası takımlarını inceleyebilirsiniz. Böylece yatak odanızda çok daha kolay bir şekilde tasarım zevklerinizi yansıtan bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Devamını Oku
    • 01