CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON

CARBON Koltuk Takımı

 

Zarif tasarımını konfor ve işlevsellikle buluşturan Carbon koltuk takımı ile yaşam alanlarınıza asil bir dokunuş katın.
  • Genel Bakış

CARBON KOLTUK TAKIMI

Salonunuz için hem modern hem de ihtişamlı bir stil hayal ediyorsanız Carbon koltuk takımı ile tam istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Lüksü çağrıştıran nubuk ve deri kumaşları modern geometrik desenlerle bir araya getiren Carbon koltuk takımı, özgün tasarımı ile her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlamayı başarıyor.

Doğal tonları seçkin malzemelerle işleyen koltuk takımının sırt minderleri ve kol dışlarındaki dekoratif dikey dikiş uygulaması tasarıma hareket katıyor. Koltuklar isteğe göre gold ya da ahşap ayak alternatifleri ile tamamlanabiliyor. Bu sayede koltuk takımınızı farklı tarz mobilyalar ile bir arada kullanabilirsiniz.

İncelikli detayları ile şıklığı zirveye taşıyan Carbon koltuk takımı, konfordan ve işlevsellikten de ödün vermiyor. Benzersiz rahatlık sağlayan hybrid teknolojisine sahip olan Carbon koltuk takımının 3’lü ve 2’li koltukları rahat oturum sunmakla birlikte hareketli mekanizma sayesinde konforlu bir yatağa dönüşebiliyor.

Metal döner veya ahşap sabit özellikli ayak alternatifleri sunan berjer ve berjer pufunu, takımla bir arada kullanabileceğiniz gibi kendinize özel bir keyif köşesi de oluşturabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.