DEKORASYONUN KÜÇÜK DEVLERİ: ORTA SEHPALAR

Dekorasyonun Küçük Devleri: Orta Sehpalar

DEKORASYONUN KÜÇÜK DEVLERİ: ORTA SEHPALAR

Dekorasyon denilince akla sadece mobilyalar, renkler ve tekstiller geliyor. Oysa ki dekorasyon bir bütün. İçinde, duvara asacağınız tablodan sehpanızın üzerine koyacağınız aksesuarlara kadar geniş bir yelpaze barındırıyor. O yüzden de, dekorasyonu bir bütün olarak ele almak gerekiyor. En ufak ayrıntının bile dikkatlice düşünüldüğü bir ev, günü mutlu bir şekilde noktalamanızı da sağlar. O yüzden de bugünkü konumuz, dekorasyonun küçük devleri olan orta sehpalar...

İSKANDİNAV SADELİĞİ

Sakinliği ve huzuru evinizin merkezine almak istiyorsanız, orta sehpanızın üzerine birkaç parça aksesuar koymanız yeterli. Etkiyi artırmak için aksesuar seçiminde beyaz veya pastel tonlarını tercih edebilirsiniz. Canlı çiçekler de ortamın daha sıcak gözükmesini sağlayacaktır.

ALICE HARİKALAR DİYARINDA

Tasarımcıların ellerinden çıkan aksesuarları bir araya getirerek hem gözünüze hem de ruhunuza hitap edebilirsiniz. Özellikle vazolar ve şamdanlar, bu kombinasyon için ideal. Sahaflardan alabileceğiniz eski, ciltli bir kitap ve birkaç mumla da kendi hayal dünyanızı yaratabilirsiniz.

YEŞİLE DÖNÜŞ

Kaktüs objelerle 2018 yılında tanıştık ama bu yıl da hayatımızdan çıkacak gibi gözükmüyorlar. Bir çok dekorasyon mağazasında bulabileceğiniz farklı tarzlardaki kaktüs objeleri, pembe ve yeşil renkli mumlarla buluşturabilir, sehpanızın üzerini çiçek bahçesine çevirebilirsiniz. Araya canlı bitkiler koymak isterseniz de, sukulentlerin renkli dünyasından yardım alabilirsiniz.

SOFİSTİKE DETAYLAR

Şık ve zarif bir sehpa için yapmanız gereken çok basit; Cam ve metalin büyülü dünyasında gezintiye çıkmanız yeterli. Birkaç cam vazo, şık bir metal aksesuar ve araya serpiştirilen kuru dallar... Sofistike ve çekici bir görünüme bürünmenin şifresi işte bu kadar kolay.

Yayınlanma Tarihi: 8 Nisan 2019 Pazartesi

Etiketler