EN GÖZDE YEMEK ODASI TAKIMLARI

EN GÖZDE YEMEK ODASI TAKIMLARI

Menüleriniz Kadar Zengin Tasarımlar: Yemek Odası Takımları
Yemek yemek salt yaşamsal bir gereklilik ve ihtiyaç değil; aynı zamanda keyifli sohbetlerin, mutlu anların ve sosyalleşmenin de en güzel eşlikçilerinden birisidir. Yemek yenilen mekan en az “menüde ne olduğu” kadar önemli. İşte evlerimizde bu yemek saatleri için dizayn ettiğimiz alanlar da şanına yakışır şıklık ve fonksiyonel tavrı sergileyebilmek için en iyi tasarımlardan destek alıyor. Her ev, Doğtaş karakteristiğini cömertçe yansıtan güncel ve zamanın akışına uyum sağlayan yemek odası tasarımları ile taçlanmayı hak ediyor. Birinci sınıf işçilik, yüksek kalite, nitelikli malzeme ve hayran bırakan bir hayal gücüyle tasarlanıp vücuda getirilen Doğtaş yemek odası modelleri her zevke ve bütçeye hitap edebilen uyumlu yapısıyla hem evinizi güzelleştiriyor hem de yemek saatlerine ekstra keyif katıyor. Beyazın büyüsü, cevizin ağırlığı, kulpların elegan varlığı, konsolların sade ve akılda kalır zarafeti, sandalyelerin ergonomik yapısı evlerde ölçülü ve dinamik bir moda anlayışını derinden hissettiriyor. Hayal edin; porselen tabaklara dokunan gümüş çatal bıçakların sesi, kristal bardakların ışıltılarıyla birleşerek kahkahalara karışıyor ve o masada oturan herkes müthiş bir haz duyuyor. Bu haz, lezzetli bir yemeği sevilen dostlarla hoş ve konforlu bir ortamda yemenin hazzı. Aydınlatmalar, konsol aynaları, aksesuarlar ve bitkilerle zenginleşen yemek odası alanları, itina ve titizlikle tasarlanmış mobilyalarla apayrı ve özel bir dünyaya dönüşüyor. Doğtaş’ın yaratıcı ruhu; akşam yemeklerinin, davetlerin, yıldönümü yemeklerinin, doğum günü kutlamalarının, kabul günü çaylarının şık ve özenle kurgulanmış masalarda, rahat sandalyelerde vaktin nasıl ilerlediğini hissettirmeyecek bir ortamda geçmesi için ilham oluyor. Ve ortaya özgün, doğal, sofistike; gücünü doğadan ve hayattaki detaylardan alan özel koleksiyonlar çıkıyor.

DIAMOND YEMEK ODASI TAKIMI

Zarafet ve soylu duruş asla tesadüf değildir. Diamond serisinin göz bebeği olan Diamond yemek odası takımı, kusursuz zarafetini ve asil havasını Doğtaş genetiğinden alarak bulunduğu ortama değer katıyor. Kapitonenin enerjik görüntüsü altın dokunuşlarla harmanlanıyor, işlevsellikle güçleniyor ve özgün çizgilerle mükemmelliğe ulaşıyor. Kulp tasarımıyla senkronize olan ayna formu, gösterişli ve göz alıcı hatlar, akıldan çıkmayan detaylar… Öyle kusursuz bir tasarım ki o masadan kalkmak istemeyeceksiniz…

HECTOR YEMEK ODASI

Zamansız şıklığın özel bir temsilcisi olan Hector yemek odası takımı, trendlerin ötesinde klasik tasarımıyla dikkat çekiyor. Elips formlu yemek masası, kadın takılarını çağrıştıran aksesuarları, çarpıcılığını sadelikten alan fonksiyonel konsolu ve aynasıyla büyüleyici bir masalı andıran Hector yemek odası takımı, sadece yemekte değil her an evinizde en çok vakit geçirmek isteyeceğiniz yere dönüşüyor.

GOLD YEMEK ODASI TAKIMI

Yemek yediğiniz alanda bohem ve minimalist bir tarz tercih ediyorsanız Gold yemek odası takımı tam sizin kaleminiz. Gösterişliliğin sadelikle de mümkün olabileceğini kanıtlayan Gold serisi, avangart yaklaşımıyla yaşam alanlarınıza zamansız bir şıklık kazandırıyor. Blok yapıyı andıran kapak ve yüzey tasarımları, minimal karakteristiği fısıldayan çizgileri, abartıya gerek duymayan karizmasıyla Gold yemek odası takımı doğal bir zarafet sunuyor.

LOUISA YEMEK ODASI TAKIMI

Artık devir değişti. Ve devirle birlikte ifadeler de… Şimdi az materyalle çok şey ifade etme zamanı. Bu ifade Louisa koleksiyonunda da kendini gösteriyor. Louisa yemek odası takımı natürel ve sakin çizgilerle son derece derin ve köklü bir üslubu yansıtıyor. Gözü yormadan bakışları üzerinde toplayan Louisa, fonksiyonel ve kullanışlı özellikleri ile de kendisinden bekleneni fazlasıyla veriyor. O, modern çağın en genç temsilcilerinden birisi ve sadece kendisiyle yarışıyor… Doğtaş tecrübesi ile tasarlanarak gerçeğe dönüştürülen yemek odası takımları, evlerinizde tatlı anılara dönüşecek eşsiz deneyimler sunuyor. Size de bu kalitenin keyfini yaşamak kalıyor…

Yayınlanma Tarihi: 1 Aralık 2019 Pazar

Etiketler