LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA
LOUISA

LOUISA Yemek Odası

Modern tasarımın güçlü, elegant ve asil duruşunu yemek odanıza taşımak için Louisa yemek odası ile tanışın. Siyah, altın ve ahşap ceviz renginin bir araya geldiği benzersiz tasarımı keşfedin.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

LOUISA YEMEK ODASI

Doğtaş’ın modern ve yeniliğe ayak uyduran bakış açısını en iyi şekilde yansıtan Louisa Koleksiyonu’nda yer alan Louisa yemek odası ile yemek saatlerine güzellik katmaya hazır mısınız?

Siyah ve altın rengi detayların ceviz malzemeden hazırlanmış ahşap ile buluştuğu Louisa yemek odası, evini modern dünyanın en yeni tasarım anlayışıyla çok daha şık bir hale getirmek isteyen kişilere hitap ediyor. Güçlü, asil ve modern duruşunu lazer kesim geometrik desenleri, metal detayları ve yine geometrik altın renkli kulpları en iyi şekilde yansıtıyor. Her bir detayında özgün bir tasarıma rastlayacağınız ürün grubu sıradanlıktan uzak, yaratıcı detaylarıyla zenginleşiyor.

Louisa yemek odası; depolama alanları, rahat sandalyeleri, geniş masası ve hızlı çarpmaları engelleyen ray ve menteşe sistemi ile şıklığın yanında ergonomik bir tasarıma sahip olduğunu da kanıtlıyor. Siz de elegant detaylarla süslü, modern bir yemek odası arıyorsanız evinize değer katacak Louisa yemek odasını tercih edebilirsiniz.

LOUISA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.