ÇALIŞMA MASALARI

Özgün tasarım ile kaliteyi buluşturan çalışma masalarını tercih ederek çalışma verimliliğini ikiye katlayın, çocuğunuzun tarzını yansıtın.

Çalışma Masaları

Çocukların ve gençlerin evde en fazla vakit geçirdikleri alan, kendilerine ait odaları ve hatta spesifik olarak, çalışma masalarıdır. Ders çalışmak, kitap okumak, bilgisayar kullanmak gibi çeşitli aktiviteleri rahatça yapabilme imkanı sunan ders çalışma masaları, aynı zamanda çocuk ve genç odalarının olmazsa olmaz mobilyalardandır.

Evleri yaşam alanlarına dönüştüren kaliteli mobilyaların adresi Doğtaş olarak, özgün tasarımlara sahip çocuk çalışma masaları ve genç odası çalışma masaları seçeneklerimizle konforlu ve verimli çalışmayı kolaylaştırıyoruz.

Çalışma Masası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğtaş ürünleri, çalışma masası seçimi yaparken aranan tüm özellikleri beklentilerin ötesinde karşılıyor...

Konforlu Tasarım

Kuşkusuz ki yeterince konforlu olmayan çalışma masaları belli bir süre sonrasında rahatsızlık vererek dikkat dağılmasına yol açacak ve bu da verimli çalışmayı zorlaştıracaktır. Hele ki söz konusu gençler ve çocuklar olduğunda, dikkat eksikliği daha fazla karşılaşılan bir problemdir.

Dolayısıyla çocuklar ve gençler için çalışma masası seçimi yaparken konforlu çalışma masaları tercih etmekte fayda var.

Fonksiyonel Dizayn

Ders çalışma masaları aynı zamanda bilgisayar masası olarak kullanılabildiği için eğer böyle bir durum söz konusuysa, masa seçimini de çok fonksiyonlu bir çalışma masasından yana yapmak daha doğru olacaktır.

Bu doğrultuda Doğtaş çalışma masaları fonksiyonel ve ergonomik dizaynları ile ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor.

Göz Yormayan Tonlar

Çocukların ve gençlerin ders çalışırken dikkatlerinin dağılmaması için çalışma masalarında kullanılan renklerin göz yormayan tonlarda olması da çalışma masası seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken unsurlardan. Bu bağlamda, Doğtaş çalışma masaları, ahşap rengi ve beyaz kullanımıyla verimli çalışmalar için en ideal tonları sunuyor.

Çalışma ortamlarında ahşap renginin yoğunluğu belki de dikkatinizi çekmiştir. Siz de çocuk ve genç odası çalışma masaları için ahşap çalışma masalarını tercih ederek, ders çalışırken göz yormayan bir ortam yaratabilirsiniz.


Odaklanmaya yardımcı olan ve doğadan gelen sakin tonları yansıtan Doğtaş Clara ahşap çalışma masasını inceleyip online siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Uzun Vadeli Kullanım İçin Sadelik

Eğer çocuğunuz uzun yıllar boyunca çalışma masasını kullanabilsin, gençlik çağına adım attığında değiştirmek zorunda kalınmasın istiyorsanız, çocuk çalışma masası seçimi yaparken tasarımı daha sade olanlara yönelmelisiniz. Bu sayede yıllar boyu her yaşta kullanılabilecek bir çalışma masası seçmiş olursunuz.

Depolama Alanı ile Minimum Dağınıklık

Kitaplar, defterler, kağıtlar… Tüm bunları yerleştirecek bir alan olmazsa, genç ve çocuk odalarında dağınık bir görünüm ortaya çıkabilir. Bu durumun yaşanmaması için çekmece, dolap, kitaplık gibi depolama alanlarına sahip bir ders çalışma masası tercih edebilirsiniz.

Örneğin, kitaplıklı çalışma masası, kitapları fazla olanlara ekstra bir alan sağlar. Ders çalışma masası olmasının yanı sıra hem bilgisayar masası işlevi gören hem de raf ve çekmeceye sahip Doğtaş Smart kitaplıklı çalışma masası için online siparişi hemen oluşturabilirsiniz.

Modern Tasarımlar ile Tarzı Yakalamak Sizin Elinizde

Doğtaş olarak, yaşam alanlarının sadece kullanıma yönelik olması değil, aynı zamanda estetik algı doğrultusunda da şekillenmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu sayede kişisel tarzı yansıtan, içinde bulunmaktan keyif alınan ortamlar yaratılabilir. Bu doğrultuda çocuk ve genç odası takımlarının en tamamlayıcı parçalarından biri olan çalışma masaları seçilirken oda sahibinin fikrinin alınması önem taşıyor.

Biz de bu fikirleri ve zevkleri tasarımlarımıza aktarıyoruz. Özgün genç çalışma masası tasarımlarımızla sade, modern ve dinamik bir stil yansıtırken, çocuk çalışma masası dizaynlarımızla cana yakın, eğlenceli ama dikkat dağıtmayan bir tarz sunuyoruz.

Kaliteli Malzeme Seçimi ile Maksimum Dayanıklılık

Gençler ve çocukların tatlı enerjisi karşısında çalışma masalarının uzun vadede dayanacak kalitede olması önem taşıyor. Üstün malzeme kalitesi ve profesyonel işçiliği ile Doğtaş çalışma masaları, üzerinden yıllar geçse bile ilk günkü ışıltısını korumayı vadediyor.

 

    • 01