Mağazadaki uzmanlarımızla şimdi canlı görüşün!
Görüşme Başlat
GRETA
GRETA
GRETA
GRETA
GRETA
GRETA

GRETA Genç Odası

 

Klasik genç odalarından sıkıldınız mı? O zaman Greta Genç Odası ile tanışmanın tam sırası!
  • Genel Bakış

GRETA GENÇ ODASI

İçine adım atar atmaz kendinizi egzotik bir ormanda gibi hissedeceğiniz bir genç odası düşünün. İşte Greta Genç Odası tam olarak bunu vadediyor. İlhamını sardunya bitkisinin en güzel tonlarından alan Greta Genç Odası; karyola, komodin, çalışma masası, kitaplık ve kapaklı dolap gibi pek çok modülü içinde barındırıyor. Siz de Greta Genç Odası ürünleri arasından odanıza uygun olanı seçip kendi takımınızı yapabilirsiniz.

Greta Genç Odası, yeşilin en güzel tonlarını egzotik meşenin doğal ahşap rengiyle tamamlıyor. Koleksiyondaki kapak ve gövdelerde kullanılan egzotik meşe, yumuşak hatlara sahip taş kulplarla bir araya geliyor. Ayrıca tüm modüllerde kullanılan yüksek metal ayaklar Greta Genç Odası’na modern bir dokunuş yapıyor. Dilerseniz Greta Genç Odası’nı Doğtaş Home Terra Kırlent ya da Oasis Abajur gibi parçalarla da zenginleştirebilirsiniz.

Gençlerin vakit geçirmekten keyif alacağı bir yaşam alanı yaratmanıza yardımcı olacak Greta Genç Odası’nı hemen inceleyebilir, dilediğiniz modüle kısa sürede ulaşabilirsiniz!

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.