HİBRİT KOLTUKLAR

Hibrit Koltuklar Hakkında

Evde kaliteli vakit geçirmenin de evde konforun da önemini artık çok daha iyi biliyoruz. İşte tam da bu yüzden tarz ve uyumun adresi Doğtaş, ürünlerini hibrit teknolojisi ile donatarak evlerinize ekstra konfor getirmeyi amaçlıyor.

Hibrit teknolojisine sahip koltuk modelleri ile evinizde Doğtaş rahatlığı artıyor, hayat çok daha keyifli hale geliyor!

Hibrit Teknolojisi Nedir?

Hibrit, kelime anlamı olarak iki farklı gücün bir arada kullanılması anlamına geliyor. Hibrit teknoloji dünyası içerisinde farklı kategorilerde ürünler, otomobiller, elektronik cihazlar, mobilyalar yer alabiliyor.

Mobilya sektöründe kullanılan hibrit teknoloji, paket yay sistemi ile sünger malzemenin bir arada kullanılması anlamına geliyor. Yenilikçi paket yay sistemi, klasik yaylı sistemden farklı olarak her bir yay birbirinden bağımsız olacak şekilde tasarlanıyor.

Bu sayede oturduğunuz koltuk vücudunuzun ergonomisini en iyi şekilde destekliyor. Vücut basıncınızı en doğru şekilde karşılayan bu teknoloji, hareket transferi azaltımı özelliği sayesinde uzun süre oturulduğunda oluşan göçme ve şekillenme gibi istenmeyen durumların da önüne geçiyor.

Hibrit koltuk özellikleri tüm bu avantajları sayesinde üst düzey konforu odak noktası haline getiriyor.

Hibrit Teknolojili Koltuklar ile Yaşam Alanları Çok Daha Konforlu

Konfor odaklı hibrit teknoloji, Doğtaş koltuklarda yerini alarak yaşam alanlarınızı gerçek birer dinlenme alanına dönüştürüyor.

Vücudu en iyi şekilde destekleyen hibrit koltuklar, bel ve eklem ağrısı bulunan kişilerin ağrılarının artmasını engellerken çok daha rahat bir şekilde oturmalarına ya da uzanmalarına önayak oluyor.

Hibrit koltuk modellerinin yanı sıra bu üstün teknoloji, yatak ve oturma gruplarında da kullanılıyor.

Siz de Konfor adına geliştirilmiş bu özel teknolojiye sahip Doğtaş ürünleri ile yaşam alanlarınıza tarzınızı yansıtan şıklıkla birlikte ekstra konforu da taşıyabilirsiniz.

Hibrit Teknolojili Doğtaş Ürünleri

Yaşam alanlarında özellikle de en çok vakit geçirdiğimiz salon ve oturma odalarında konfor, en önemli detaylardan biri. Konforu sağlamak için ise şıklığının yanı sıra kaliteli malzemelerle hazırlanmış ve ekstra teknolojilerle donatılmış mobilyalar kullanmak gerekiyor.

Doğtaş da hem kullandığı malzemeler hem de ergonomik tasarımlı ürünleri ile rahatlığı yaşam alanlarına taşımayı amaçlıyor. Hibrit teknolojisi ile hazırladığı ürünlerle de üst düzey konfor sunarken çökme şikayetlerine karşı da 10 yıl garanti sağlıyor.

Eğer siz de hibrit koltuklar ile hayatınızda konfora daha fazla yer açmak istiyorsanız, Doğtaş’ın modern tarzı ve güçlü duruşuyla öne çıkan Matilda Koltuk Takımı, zarif detayları ve zamansız Chester tarzıyla dikkat çeken Riviera Koltuk Takımı, klasik ile modern tarzın bir araya geldiği metal detaylarla zenginleşen Adel Koltuk Takımı ürünlerine göz atabilirsiniz.

Sizi yepyeni bir konfor deneyimi ile tanışmaya ve oturma odası ya da salonunuzda rahatlığın tadını çıkarmaya davet ediyoruz!

Devamını Oku
    • 01