LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO
LENTO

LENTO Köşe Takımı

35.913 TL ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Minimal ve yalın bir tarzın hakim olduğu bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız Lento köşe takımı tam size göre. Ürünü hemen keşfedip dekorasyonunuzu tamamlayın!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Fiyat Seçenekleri

LENTO KÖŞE TAKIMI

Lento köşe takımı, yalın ve minimal çizgilerden oluşan şık tasarımıyla oturma odası ya da salonlarınızda yerini almak için sizi bekliyor. Rengi, dokusu ve retro tarza göz kırpan hatlarıyla öne çıkan köşe takımı, kızaklı yatak mekanizması ile konforunuzu artırıyor. Sandık alanı da bulunan ürün, özellikle küçük mekanlara pratik bir depolama alanı kazandırıyor. 

 

Lento köşe takımı, pati dostu kadife kumaşıyla sevimli dostlarıyla yaşayan kişilerin de kalbini kazanıyor. Ürün yalın tasarımı sayesinde pek çok mobilya ve aksesuar ile de kolayca uyum sağlıyor. Özellikle Larina TV ünitesi, Larina yemek odası, Maleki orta sehpa ve Agnes zigon sehpa ürünleri ile çok şık görünecek köşe takımını tek başına ya da bu ürünlerle birlikte hemen şimdi satın alabilirsiniz. 

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

Kalite detaylarda saklıdır
En tarz ödeme seçenekleri ile
Ürün İmajı Ürün Adı Taksitli Fiyatı Nakit Fiyatı Adet
  • Lento Kose Takımı Sag (Yataklı-Sandıklı) Ürün Adı LENTO KOSE TAKIMI SAG (YATAKLI-SANDIKLI) Taksitli Fiyatı 40.223 TL Nakit Fiyatı 35.913 TL
  • Lento Kose Takımı Sol (Yataklı-Sandıklı) Ürün Adı LENTO KOSE TAKIMI SOL (YATAKLI-SANDIKLI) Taksitli Fiyatı 40.223 TL Nakit Fiyatı 35.913 TL
TOPLAM Taksitli Fiyatı 40.223 TL Nakit Fiyatı 35.913 TL Adet 1 Adet Ürün
%10 indirim kampanyası belirli kumaş uygulamaları için geçerlidir.