LUMINI Lambader Antrasit

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

LUMINI LAMBADER ANTRASİT

Klasik formdaki ürünlerden sıkıldıysanız doğru yerdesiniz. Lui dresuar özgün, genç ve modern tarzıyla sizi çok etkileyecek.

Lui dresuar, incecik, uzun ayaklar üzerine oturtulmuş yatay dikdörtgen gövdesiyle hem nostaljik hem de modern detayları bir arada barındırıyor. Yuvarlak ahşap kulpları ve koyu ahşap renkli kapakları ona hem klasik hem de nostaljik bir görünüm katıyor. Gövdenin kalanında kullanılan koyu yeşil renk ise kapakları bir çerçeve gibi içine alıyor, vurguluyor. Kapak ve kulplarda kullanılan ahşap rengine göre daha açık ahşap renkte tasarlanmış ayaklar ise üründe kullanılan tüm renklerle hoş bir kontrast yaratıyor.

Sadece antreniz için değil evinizin farklı alanlarında da kullanabileceğiniz Lui dresuarı ofisiniz için de değerlendirebilirsiniz. Geniş kapalı alanlarda pek çok eşyanızı saklayabilir, üst yüzeyini şık aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Yenilikçi ve modern tarzının yanında geçmişe de atıfta bulunan detaylarıyla zamansız bir görünüme kavuşan ürünü hemen inceleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

LUMINI Kalite detaylarda saklıdır