Mağazadaki uzmanlarımızla şimdi canlı görüşün!
Görüşme Başlat
MARISSA
MARISSA
MARISSA
MARISSA
MARISSA
MARISSA
MARISSA
MARISSA
MARISSA
MARISSA

MARISSA Koltuk Takımı

 

Konforlu ve şık bir mekan yaratmak için Marissa koltuk takımı ile tanışın! Spor şıklığın modern detaylarla taçlandırıldığı ürün grubu evinize çok yakışacak!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

MARISSA KOLTUK TAKIMI

Oturma odanız ya da salonunuz için konforlu ama aynı zamanda da evinizin spor şık tarzına da uyacak bir koltuk takımı mı arıyorsunuz? Marissa koltuk takımı, güçlü duruşu ve modern tasarımıyla tam da istediğiniz etkiyi yaratıyor.

Ürün grubunun üçlü koltuğun relax mekanizma adı verilen hareketli sırt mekanizması, hem uzanmak için hem de uyumanız için farklı şekillerde ayarlanabiliyor. Böylece yorucu bir günün ardından dinlenmek için ihtiyacınız olan her şey sağlanıyor.

Zengin renk seçenekleri, keten ve nubuk kumaş alternatifleri ile Marissa koltuk takımı tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanıza da imkan tanıyor. Koyu füme rengindeki metal ayakları, ürün grubunu modern tarzdaki pek çok mobilya ile kombinlemenizi kolaylaştırıyor.

Spor şıklığın konforla buluştuğu Marissa koltuk takımını seçerek tercihinizi konfordan yana kullanabilir, benzersiz bir uyum için takımı Hector koleksiyonunda yer alan mobilyalarla kombinleyebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

MARISSA Kalite detaylarda saklıdır