MUTFAK GRUBU SANDALYELERİ

Mutfak Grubu Sandalyeleri

Sandalye çeşitleri arasındaki mutfak sandalye modelleri ile mutfağınıza şıklık katmaya devam edebilirsiniz. Sandalye modelleri mutfak kullanımı için değerlendirebileceğiniz ürünler, Doğtaş kalitesinde size sunulur. Farklı malzemeler ile aynı kaliteyi vadeden Doğtaş mutfak masa sandalye modelleri ile aradığınız konforu ve şıklığı yakalayabileceksiniz.

Şık ve Ergonomik Mutfak Sandalye Modelleri ve Fiyatları

Mutfak sandalyesi modelleri, mutfağınızı etkili ve pratik şekilde kullanmanızı destekler. Konforlu kullanımının yanı sıra mutfak tasarımına uygun estetik görünümüyle de şık bir tasarım sunar. Doğtaş kalitesindeki birbirinden işlevsel mutfak sandalye modelleri ile konfor ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Uygun ebat ve ölçülere sahip ahşap ve metal mutfak sandalye modelleri, mutfağınızı öne çıkarırken masanıza da uygun bir şıklık içerir. Ahşap malzemeli mutfak sandalyeleri,  dayanıklı ve uzun ömürlü bir masa sandalyesi kullanımı sağlar. Aynı zamanda klasik tarza uygun bir mutfak görünümünü de ahşap mutfak sandalyesi ile destekleyebilirsiniz. Metal mutfak sandalye modelleri ise modern ve öne çıkarıcı bir mutfak görünümü yaratmasıyla kullanılır.

Ergonomi esasına göre üretilen Doğtaş mutfak masa sandalye modelleri ve fiyatları, her bütçeye uygun seçenekleri sunarak sizin için üretmeye devam ediyor. Modelleri incelemeye başlayarak renk, ebat, malzeme ve fiyat unsuruna göre uygun mutfak sandalyesini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kullanışlı Mutfak Masa Sandalye Ölçüleri Ne Kadardır?

Mutfak masa sandalyeleri, mutfak masası ile uyum sağlayan yegane mobilyalardan biridir. Kullanışlı ve uzun ömürlü bir mutfak sandalyesi, masa ile uyumlu ölçülere sahiptir. Bu bakımdan işlevsel bir sandalye kullanımında masa ile sandalye arasında 20 ila 30 cm’lik bir boşluk olması gerekir. Masanız 70 cm ise mutfak sandalyeniz de 40 cm olmalıdır. Mutfak alanının genişliğine göre de masa sandalye ölçülerine siz karar verebilirsiniz. Genel olarak uzun yıllar kullanabileceğiniz bir sandalye, 50 cm ve üstünde bir boyuta sahiptir. Mutfak alanı küçük ise 45 cm altındaki modellere de yönelmeyi tercih edebilirsiniz. Doğtaş üzerinden araştırabileceğiniz masa sandalyelerini ölçü yönünden de inceleyebilir, size uygun sandalyeyi bulabilirsiniz.

Mutfak Masa Sandalyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfak sandalyesi almadan önce birkaç kriteri göz önünde bulundurarak en doğru kararı verebilirsiniz. Doğtaş’tan yapacağınız aramaya göre renk, tasarım, fiyat ve malzeme kullanımına göre bir değerlendirme yapabilirsiniz. Mutfak sandalyesi modellerini araştırırken mutfağınızın genişliğine ve hakim renklerine göre nihai kararı verebilirsiniz. Ahşap ve metal malzemeli işlevsel masa sandalyelerine göz atarak mutfağı şıklık katarken ergonomik kullanımının da keyfini çıkarmayı düşünebilirsiniz.

    • 01