NADIA Mini Koltuk Takımı

 

Ahşabın doğal dokusunu yalın bir tasarımla bir araya getiren Nadia Mini koltuk takımı, evine modern bir dokunuş katmak isteyenleri bekliyor!
  • Genel Bakış

NADIA MİNİ KOLTUK TAKIMI

Doğadan ilham alan renkleri ve göz alıcı desenleri siyah ya da ceviz ahşabın eşsiz dokusu ile buluşturan Nadia Mini koltuk takımı, tasarımıyla yaşam alanlarında retro bir esinti yaşatıyor. Yalın ve modern görünümüyle zamansız bir stile imza atan koltuk takımı her zevke hitap etmeyi başarıyor. Bu sayede koltuk takımınızı farklı tarzdaki mobilyalarınızla rahatlıkla bir arada kullanabilirsiniz.

Klasik İskandinav tarzını yaşatan tasarımıyla şıklık ve işlevselliği bir arada sunmayı başaran koltuk takımı, boyutlarıyla dar yaşam alanları için de ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Uzun zamandır beş çaylarınız, keyifli sohbetleriniz, film geceleriniz için konforlu ve sevimli bir köşe yaratmak istiyorsanız Nadia Mini koltuk takımını tercih edebilirsiniz.

İkili koltuk ve berjerden oluşan Nadia Mini koltuk takımı, oturum konforuyla da dikkat çekiyor. Dilerseniz konforlu ve kullanışlı koltuk takımınızı bahçe, balkon, teras gibi alanlarda da kullanabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.