NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA
NOVA

NOVA Koltuk Takımı

 

Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Nova koltuk takımı ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz!
  • Genel Bakış

NOVA KOLTUK TAKIMI

Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Nova koltuk takımı, salonunuzda ya da oturma odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Rafine zevklerden ilham alan göz alıcı şıklığı üst düzey konforla buluşturan Nova koltuk takımı ile evinizde hayalini kurduğunuz sıcak ve rahat ortamı yaratabilirsiniz.

Nova koltuk takımının tasarımını özgün kılan detaylar, şıklığın anahtarı oluyor. Lüks bir etki yaratan keten-kadife türevi gövde kumaşlar, ikonik kazayağı desenler ile zenginleşiyor. Kol kısımlarındaki şeritli kapitone dikişler ise zarif detaylarla öne çıkan koltuk takımına sportif bir görünüm katıyor.

3’lü, 2’li koltuk, berjer ve puftan oluşan Nova koltuk takımını takım sehpası ile bir arada kullanarak şık bir alan oluşturabilirsiniz. Oturma konforuyla dikkat çeken Nova koltuk takımı, misafir ağırlamayı sevenler için de ideal bir seçim. Zero-Wall mekanizma sayesinde 3’lü ve 2’li koltuğu yatak olabilen Nova koltuk takımı sayesinde misafirlerinize konforlu bir ortam sunabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.