PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA
PALERMO PERA

PALERMO PERA Genç Odası

Tamamı ahşap ceviz renginden hazırlanan Palermo Pera genç odasının doğal ve güçlü duruşu ile genç odanızı yenileyin! Kullanışlı ve şık parçalara sahip genç odası, gençler için en ideal takımlardan biri!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

PALERMO PERA GENÇ ODASI

İlhamını doğadan alan Palermo Pera genç odası, ceviz ağacının güçlü, klasik ve asil duruşu ile genç odalarına yepyeni bir soluk getiriyor.

Tamamı ahşap ceviz renginde hazırlanan, koyu altın rengi metal kulplarında dahi bu uyum sürdürülen genç odası takımı, gençlerin kendi dünyalarını kurmaya başladıkları dönemde onlar için benzersiz bir tasarım oluyor. Şık ürün grubu, geometrik formları ve klasik detayları ile rafine bir tarzı yansıtıyor. Bu düzene; dilimli, kabartmalı ve daha açık renkli yatak başlığı farklı bir hava katıyor.

Gençlerin beklentilerine ve ihtiyacına uygun şekilde tasarlanan kitaplık, şifonyer, çalışma masası gibi alanlar, günlük hayata pratiklik ve kullanışlılık katıyor. Çocukluktan gençliğe geçiş dönemi için en uygun tarza ve tasarımlardan biri olan Palermo Pera genç odasını daha yakından inceleyebilirsiniz.

PALERMO PERA Kalite detaylarda saklıdır