PUFLAR

Puflar

Evlerinizdeki tarzın ve uyumun adresi Doğtaş, ev dekorasyonunuzu şıklıkla tamamlayacak puf koltuk modellerini sizlerle buluşturuyor!

İsterseniz oturma odanızda fonksiyonel bir kullanım sağlaması için isterseniz özgün tarzı ile salonunuza ayrı bir hava katması için dilerseniz de yatak odalarınızda kullanabileceğiniz bu küçük ama oldukça kullanışlı mobilyalar, yer aldıklara renk katıyor.

Eğer evinizde her bakışta sizi mutlu edecek ve görenlerin de beğenisini kazanacak bir ambiyans oluşturmak ve dekorasyonunuzu zenginleştirmek istiyorsanız Doğtaş puf koltuk modellerine göz atın ve hep hayalini kurduğunuz o evi yaratın!

Hem Şık Hem Kullanışlı Puf Modelleri

Geçmiş yıllardan bu yana iç mekan dekorasyonlarının vazgeçilmez parçası olan puf modelleri, evlerin en sevilen ve fonksiyonel mobilya seçenekleri arasında yer alıyor. Evinizin dilediğiniz noktasına taşıyabileceğiniz, belki de evin en küçük mobilyalarından biri olan puflar; konumlandırıldıkları yerin tarzına hareket kazandırarak bu alanları çok daha dekoratif bir hale getiriyor.

Portatif olmaları nedeniyle yeri kolaylıkla değiştirilebilen ve sizler için pratik bir kullanım sağlayan puf koltuk modelleri, farklı zevklerin beğenisini kazanmak ve tasarım stillerini zenginleştirebilmek adına çeşitli boyut, şekil, desen ve renklerde tasarlanıp üretilebiliyor.

Evinizin oturma odası ya da salonu için tercih edebileceğiniz pufları, yoğun geçen bir günün ardından ayaklarınızı uzatarak dinlenmek ve rahatlamak üzere kullanabilirsiniz. Öte yandan yatak odanız için az yer kaplayan ama aynı zamanda işlevsel bir mobilya alternatifi arıyorsanız makyaj masanızın dekorasyonunu tamamlaması için tercih edebileceğiniz Doğtaş puf modelleri tam da size göre!

Bunun yanı sıra evinizdeki balkon, bahçe, antre, banyo ve mutfak gibi evinizde sade bulduğunuz alanlara da yerleştirebileceğiniz puf modelleri küçük bir dokunuşla mükemmel bir atmosfer yaratmanızı sağlayarak evinizin havasını anında değiştiriyor ve bambaşka bir atmosfer yaratıyor.

En Kaliteli Puf Koltuk Modelleri Doğtaş’ta

Ev dekorasyonunu kusursuz hale getirecek en önemli adım eşyaların ve aksesuarların doğru seçilmesi ve seçilen bu eşyaların birbiriyle kusursuz bir şekilde bir bütünlük oluşturabilmeleri.

İşte tam da bu sebeple, bulunduğunuz yerden keyif almanız ve kendinizi huzur dolu hissedebilmeniz için hangi puf modelinin evinizin tamamlayıcı parçalarından biri olacağına karar vermeden önce tasarımlarını iyice gözden geçirmeniz gerekiyor.

Türkiye’nin en iddialı mobilya ürünlerini tasarlayan Doğtaş markası, hem şık hem de işlevsel puf modelleri ile ev dekorasyonunuzu zenginleştirmeye yardımcı oluyor. O halde siz de, konumlandıkları alanların stilini güçlendiren Doğtaş puf modelleri ile evinize ayrı hava bir kazandırmaya ne dersiniz?

Yuvarlak puf modelleri, zamansız mobilyaları tercih edenler için ideal. Eğer siz de evinizde sade ve minimal bir dekorasyon tarzını benimsediyseniz açık sarı tonlardaki Mila Yuvarlak Puf ile oluşturmaya çalıştığınız sade ve şık görünümü güçlendirebilirsiniz.

Ev dekorasyonunda tezatlıklarla oluşturulan ahengi seviyor; puf tercihinizi güncelliğini her daim koruyacak ve iddialı bir parçadan yana kullanmak istiyorsanız modası kolay kolay geçmeyen pötikare desenli Mila Kare Puf ile hayallerinizdeki marjinal tarzı oluşturabilirsiniz!

    • 01