EN TR

SANTE KOLTUK TAKIMI

SANTE KOLTUK TAKIMI

Trend ama gerçek ve klişelerden uzak! Sante Koltuk Takımı, modern ve rafine bir stili yansıtan evleri zevk sahibi bir şekilde süsleyecek.

Çiçeklerin ve güneşin zengin renkleri, yeşilin her tonu veya ahşap dokusu. Tarzınız ne olursa olsun; bu sezon evinize mutlaka doğayı anımsatan detaylar katın. Sante Koltuk Takımı, çağdaş şehirli evlerde doğanın yansımalarını göstermenin en iyi yollarından birini sunuyor. Tek bir akıma bağlı kalmadan birçok doku birlikte kullanılıyor. Desenler ve renk skalasıyla natürele vurgu yapılıyor. Ortaya çıkan sonuç ilham verici: Günümüzün modern siluetlerine sofistike bir duruş kazandırılıyor. Farklı ama uyumlu stil birliktelikleri, birbirini tamamlıyor.

Trend Duyusunu Dekorasyon Bilinciyle Birleştirmek

Sante Koltuk Takımı’ndaki tüm parçalar, sakin çizgilere sahip. Minderlerdeki düğmeli dikiş uygulaması, ince formlu kolçaklar ve uzun ahşap ayaklarla birleşerek zarif bir görünüm ortaya koyuyor. Geniş oturum, üçlü ve ikili koltukların yatak olabilme özelliği sayesinde koltuk takımının sunduğu konforu ikiye katlıyor. Ayaklardaki metal detaylar takıma genç bir hava katarken; kırlent alternatifleri, tarzınıza dair son bir dokunuş yapma imkanı sağlıyor.

Sante Koltuk Takımı için dekorasyon önerimiz şu: Yolunuzu beyazın ferah ve aydınlık ışığı aydınlatsın. Minimal beyaz parçalar; kitaplarla, dergilerle ve çiçeklerle renklenecek evinizin tamamlayıcıları olsun. Açık renk parkeler, ferahlığı arttırsın. Ortaya hem trend, hem farklı, hem de yaşanır bir ev çıksın. “Cool”, konforlu ve sade stil kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak koltuk takımı Sante, Doğtaş’ta.

SANTE KOLTUK TAKIMI ÜYELERİ

+ 1 ADET -

SANTE

G: 212 / Y: 82 / D: 96 SANTE ÜÇLÜ YATAKLI KOLTUK
Kampanyasız Fiyat 5.711 tl 1+11 Taksitli Fiyat 3.528 tl 1+5 Taksitli Fiyat 3.267 tl
+ 1 ADET -

SANTE

G: 162 / Y: 82 / D: 96 SANTE İKİLİ YATAKLI KOLTUK
Kampanyasız Fiyat 4.374 tl 1+11 Taksitli Fiyat 2.702 tl 1+5 Taksitli Fiyat 2.502 tl
+ 1 ADET -

SANTE

G: 87 / Y: 82 / D: 96 SANTE TEKLİ KOLTUK
Kampanyasız Fiyat 2.336 tl 1+11 Taksitli Fiyat 1.443 tl 1+5 Taksitli Fiyat 1.337 tl

TOPLAM

Kampanyasız Fiyat

0 TL

1+11 Taksitli Fiyatı

0 TL

1+5 Taksitli Fiyatı

0 TL

                               

Belirtilen fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

Nakit ödemelerde uygulanan %15 indirim 1+11 fiyat üzerinden hesaplanmaktadır.

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol