SKY
SKY
SKY
SKY
SKY
SKY
SKY
SKY
SKY
SKY
SKY
SKY
SKY
SKY
SKY

SKY Genç Odası

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Yalın, modern ve işlevsel… SKY genç odasını bu üç özellikle tanımlamak mümkün. Gençlerin zevkine ve konfor arayışına kusursuz karşılık veren SKY genç odası ile hemen tanışın!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

SKY GENÇ ODASI

SKY genç odası; antik meşe, lake beyaz ve turkuazı buluşturan tasarımıyla sportif bir çizgiye sahip. Modern tasarımıyla genç odalarının dinamik bir görünüm kazanmasını sağlayan oda takımı, simetrik ve keskin formlarıyla dikkat çekiyor.

Genç odası takımına beyaz ve turkuazın eşsiz uyumu damga vuruyor. Beyaz ağırlıklı tasarımı, komodin ve şifonyerde kullanılan inceltilmiş turkuaz rengi paneller tamamlıyor. Verniksiz, antik meşe detaylar, bu ikiliyle güçlü bir ahenk yakalıyor. Oval hatlı, beyaz deri karyola başlığındaki turkuaz düğmeler ve dolapların turkuaz kulpları, tasarıma hareket katıyor.

SKY genç odasını farklı ölçülerde başlıklı karyolalar ve iki ya da üç gardırop modeller arasından seçim yaparak ihtiyacınıza göre şekillendirebilirsiniz. Komodin, şifonyer, kitaplık, çalışma masası, gardırop yan modülü gibi modüller ile ihtiyaçlara tam olarak karşılık veren bir oda takımı oluşturabilirsiniz. Konsepti tamamlayan halı, aydınlatma gibi dekoratif aksesuarlarla çarpıcı bir genç odasına imza atabilirsiniz.

SKY Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.