VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN
VALENTIN

VALENTIN Koltuk Takımı

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Duvarların, eşyaların dili olsa da konuşsa! En güzel anıların, kahkahaların biriktiği oturma odası, evin diğer odalarına göre daha fazla vakit geçirdiğiniz yer. Biz de bu vakti taçlandırmak için Valentin Oturma Odası Takımı sizlere sunuyoruz.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

VALENTIN KOLTUK TAKIMI

Evinizde kullandığınız eşyalar, ayak bastığınız andan itibaren size “ev gibi” hissettiren elementlerdir. Onunla geçirdiğiniz dakikaların unutulmaz olduğu, yıllar geçtikçe aileden gibi hissettiren bu önemli eşyaları sizin için Valentin Oturma Odası Takımı’nda bir araya getirdik.

Zarifliğin sadelik ile buluştuğu bu takım, güzel görünümünün yanı sıra rahatlığından da taviz vermiyor. Desenli ve desensiz olmak üzere dokuz kumaş seçeneği, metal ayakları, altın detayları ve sportif çizgileri ile görsel bir şölen yaratan bu takım, sırt kısmında kullanılan özel mekanizması, geniş kol yapısı ve yatak olabilme özelliğiyle rahatlığı ihtişam ile harmanlayıp oturma odası konseptini bir üst seviyeye taşıyor. Farklı oturma odası takımları ile de uyumlu olması, yaratıcılığınıza en büyük desteği veriyor. Kısacası, kumaşlar ve parçalar bizden, harikalar yaratmak ise sizden!

İster parça parça, ister takım halinde isteyin, sıcak sohbetlerinizin ve en güzel anılarınızın şahidi olacak Valentin Oturma Odası Takımı gözlerinizi alamayacağınız ihtişamı ile sizleri bekliyor! Yaşam alanınıza hak ettiği değeri verin, kataloğumuza göz atmayı unutmayın.

VALENTIN Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

ÜRÜN VE AKSESUAR EKLEYİN