CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON

CARBON Yatak Odası Takımı

 

Cevizin asil görünümünü lüksü yansıtan detaylarla buluşturan Carbon yatak odası takımı ile evinizin en özel alanında çarpıcı bir atmosfere imza atabilirsiniz.
  • Genel Bakış

CARBON YATAK ODASI TAKIMI

Romantik bir etki yaratan kızıl kahve tonlarını nubuk kumaşın lüks yansıması ile buluşturan Carbon yatak odası takımı, incelikli detaylarla tasarımın zarafetini zirveye taşıyor. Kapitone dikişlerle ihtişamlı vie görünüm kazanan karyola başlığı, tasarımın odak noktası olmayı başarıyor.

Doğal masif görünümlü ceviz çerçeveler ile ayna parlaklığına sahip siyah kapakları bir araya getiren mobilyalar, özgün tarzlarıyla modern bir ihtişam yaratıyor. Işıltılı gold kulplar ve ayaklar ise tasarımın bütünü ile kusursuz uyum yakalıyor.

Carbon yatak odası takımını zevkinize ve yatak odanızın genişliğine göre kişiselleştirmeniz mümkün. Yatak odası takımında farklı ölçü ve tasarıma sahip 5 kapaklı, 6 kapaklı ve sürgülü dolaptan oluşan alternatif dolap seçenekleri yer alıyor.

Yatak odası takımınızı geniş veya yüksek şifonyer seçenekleri ile tamamlayabilir, özel olarak tasarlanan dresuar - makyaj masası ile koleksiyonun eşsiz estetiğini vurgulayabilirsiniz. Füme ayna, ayak ucu pufu, bank gibi aksesuarlarla hayalinizdeki yatak odasını gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.