DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND
DIAMOND

DIAMOND Yatak 180X200cm

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Gün boyu biriken stresten uyurken kurtulun. Uykuya dalma süreniz uzunsa, uykunuz bölünüyor, güne zinde başlayamıyorsanız, nedeni stres olabilir. Diamond’da bulunan natürel keten dokulu özel kumaş, stresi azaltma özelliğine sahiptir. Gün içinde yüklendiğiniz statik elektriğin uzaklaşmasına, stres seviyenizin dengelenmesine yardımcı olur.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

DIAMOND YATAK 180x200CM

BEŞ BÖLGELİ YAY SİSTEMİ

Anatomik Destek

Beş Bölgeli Yay Sistemi, farklı tel kalınlıklarına, farklı tel yoğunluklarına sahip yay gruplarının ağırlık bölgeleriniz göz önünde bulundurularak özel şekilde sıralanmasından oluşur. Böylece kan dolaşımı desteklenir, eklem ağrılarının önüne geçilir. Vücudun ana ağırlık bölgeleri olan omuz, kalça ve bacakların yanında bel oyuğu ve baldırlar da omurga çizgisini dengede tutmak üzere desteklenir.

NO STRESS

Stres Azaltan Keten Dokulu Kumaş

Uykuya dalma süreniz uzunsa, uykunuz bölünüyor, güne zinde başlayamıyorsanız, nedeni stres olabilir. Naturel keten dokulu bu özel kumaş, stresi azaltma özelliğine sahiptir.Gün içinde yüklendiğiniz statik elektriğin uzaklaşmasına, stres seviyenizin dengelenmesine yardımcı olur.

AKTİF DESTEK TEKNOLOJİSİ

En Zinde Sabahlar

Sistemde yer alan yaylar, aktif şekilde uyku alışkanlıklarınıza göre pozisyon alır, kasların ve omurganın dirençle karşılaşmadan gevşemesine ve doğal hareketlerini yapmasına imkan tanır.

HYPER SÜNGER KATMAN

Pasif Masaj

Yüksek nitelikli bir sünger olan Hyper, uyku boyunca yumuşak dokunuşlarla masaj hissi uyandırır, konforunuza mutluluk katar.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

DIAMOND Kalite detaylarda saklıdır