2021'de En Çok Tercih Edilen Doğtaş Ürünleri

2021'De En Çok Tercih Edilen Doğtaş Ürünleri

Doğru mobilya tercihi, ev dekorasyonunda yaratılmak istenen şıklığın kapılarını aralayan en önemli adımlardan birini oluşturuyor. Bu nedenle konumlandırıldıkları ortama yepyeni bir tarz ve karakter kazandıran stil sahibi mobilyaların, ihtiyaca uygun olarak seçilmesi ve kişisel zevkleri yansıtması büyük önem taşıyor.

İçinde bulunduğumuz çağda, trend olan dekorasyon anlayışlarının kısa süre içerisinde değişmesi; yepyeni mobilya tasarımlarının ve yeni tercihlerin doğmasına yol açıyor.

Bu doğrultuda iç mekan dekorasyonlarında şıklığı arayan dekorasyon tutkunlarının, mobilya tercihi yaparken dönemin popüler dekorasyon anlayışından ilham aldıklarını söylemek mümkün.

Doğtaş koltuk takımının üzerinde duran kırlent

Evlerde tarzın ve uyumun adresi Doğtaş, geniş ürün yelpazesinde bulunan mobilya çeşitlerinin tasarımında, her yıl olduğu gibi 2021 yılında da farklı zevklere hitap ederken ihtiyaçları da geri plana atmadı.

Karakteristik, stil sahibi ve iddialı Doğtaş mobilya çeşitleri; işlevsel özellikleri ve fonksiyonel artıları ile de yeni evlenenler ve evini yenilemek isteyenlerin favorisi olarak geçtiğimiz yıl da iç mekanlarda yerini aldı.

Peki iç mekanlarda doğallığın ve sadeliğin yükselişe geçtiği 2021’de en çok tercih edilen Doğtaş ürünleri hangileri oldu? İşte Doğtaş Mobilya’nın mobilya satın alan kişiler tarafından en çok ilgi gören 10 ürünü!

1. Mayer Üçlü Yataklı Koltuk

mayer üçlü koltuk

Mayer Üçlü Yataklı Koltuk, 2021 yılında Doğtaş’ın en çok tercih edilen ürünlerinden biri oldu. Trend görünümü ile görenlerin daha ilk bakışta dikkatini çeken Mayer Üçlü Yataklı Koltuğun ergonomik tasarımı ile kullanıcılara aradıkları yüksek konforu sunduğunu söylemek zannediyoruz ki yanlış olmaz.

Yalın tasarım anlayışı ile ev dekorasyonunda minimal etkiler görmekten hoşlananların ilk tercihi olan Mayer Üçlü Yataklı Koltuğun açılıp kapanabilen yatağı, işlevsel artıları ile farklı ihtiyaçları da memnun etmiş oldu.

2. Diamond Üçlü Yataklı Koltuk

Doğtaş diamond üçlü yataklı koltuk

Doğtaş’ın en sevilen koleksiyonlarından biri olan Diamond serisi; hem şık tasarımlı hem de fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkan mobilya çeşitleri ile geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da mobilya satın almak isteyenlerin ilk tercihlerinden oldu.

Diamond Üçlü Yataklı Koltuğun lüks ve zarif tasarımı ile salon ve oturma odalarının vazgeçilmez parçası olarak yükseldiğini söyleyebiliriz.

Yatak olabilen mekanizması sayesinde misafirin eksik olmadığı evler için şık bir çözüm olan Diamond Üçlü Yataklı Koltuk, zirvedeki yerini her daim koruyan chester stili ile de göz doldurdu.

diamond üçlü yataklı koltuğun üzerinde duran deri ayrıntılı kırlent

2021’de en çok tercih edilen Doğtaş ürünleri arasında üst sıralarda yer alan Diamond Üçlü Yataklı Koltuğun taşıdığı özellikler sayesinde bu yıl da beğeni toplayacağından hiç şüphemiz yok.

Eğer siz de evinizde modern stil ile harmanlanmış; klasik etkiler ile güçlendirilmiş parçalara yer vermek istiyorsanız Diamond Üçlü Yataklı Koltuğa bakmadan karar vermemenizi tercih ederiz.

3. Mayer Berjer

mayer berjer

Mayer koleksiyonun gözde parçası Mayer Berjer de 2021’de en çok tercih edilen Doğtaş ürünleri arasında ilk sıralarda yer aldı. Tasarımında Mayer serisinin sadeliği modernizmle harmanlayan yansımalarını taşıyan Mayer Berjer’in, oturma grubunun tüm parçaları ile kusursuz bir bütünlük oluşturduğu şüphe götürmez bir gerçek!

Eğer siz de salon ve oturma odası dekorasyonunda modern tasarımı ile dikkat çeken parçalara yer vermek istiyorsanız Mayer Berjer’i görmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

4. Loft Yataklı Sandıklı Köşe Koltuk

loft yataklı sandıklı köşe koltuk

Tarzı ile İskandinav stilin en önemli temsilcilerinden biri olan Loft Yataklı Sandıklı Köşe Koltuk, hem tasarımsal özellikleri hem de işlevsel artıları ile İskandinav tarza gönül verenlerin geçtiğimiz yıl en çok tercih ettiği koltuk modellerinden biri oldu.

Köşe koltuğun rahatlığını, sade tasarımı ile harmanlayarak evlerde bambaşka bir atmosfer yaratan Loft Yataklı Sandıklı Köşe Koltuğun, yatak olabilen özelliği sayesinde misafir ağırlamayı sevenler için kurtarıcı bir seçenek olduğunu da hatırlatalım.

Doğtaş’ın zevk sahibi tasarımcılarının yeteneğini herkese gösteren Loft Sandıklı Köşe Koltuk, kırmızı, lacivert, yeşil gibi iddialı tonlarla stilini destekliyor.

5. Mayer TV Ünitesi Alt Modül

mayer tv ünitesi

Son dönemde dekorasyonda TV ünitelerinin de önem kazanması ile birlikte farklı tarzlara ve bütçelere uygun olarak üretilen televizyon ünitelerin tercih edilme oranı da artmış oldu.

Bu noktada Doğtaş’ın 2021 yılında en çok tercih edilen ürünlerinden birinin ise Mayer TV Ünitesinin Alt Modülü olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Minimal tasarımı ile beğeni toplayan Mayer TV Ünitesi Alt Modül, salon ve oturma odası dekorasyonunda sadelik arayışında olanların ilk tercihi olarak öne çıktı.

Hem birbirinden bağımsız kullanılabilen hem de bir arada olduğunda kusursuz bir bütünlük oluşturan Mayer TV Ünitesinin 2022 yılında da evlere rafine bir zevk sunacağından şüphemiz yok.

Eğer sizler de evinizdeki TV ünitesini yenilemek istiyor fakat nasıl bir televizyon ünitesi seçeceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız Doğtaş’ın farklı zevklere hitap eden TV ünitesi modellerini inceleyebilirsiniz.

Buna ek olarak tıpkı 2021 yılında olduğu gibi bu yıl da ev dekorasyonunda vazgeçilmez olan TV ünitesi dekorasyonu ile ilgili ilham alabileceğiniz fikirleri, Seyir Zevkinizi Arttıracak TV Ünitesi Fikirleri başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

6. Lucca Köşe Koltuk

lucca köşe koltuk

Fonksiyonel özellikleri ile özellikle de küçük oturma odaları ve salonlarda en çok tercih edilen köşe koltuk ya da bir diğer deyişle L koltuklar, aynı zamanda evlerde yarattıkları modern yansımalar ile de beğeni toplamayı sürdürüyor.

Modern ve şık tasarımı ile 2021 yılında Doğtaş kullanıcılarının merceğinde olan köşe koltuk modeli ise Lucca koleksiyonunun sevilen ürünü Lucca Köşe Koltuk.

Elbette ki Lucca Köşe Koltuğun bu kadar trend olmasında kullanıcılarına konfor sunması kadar etkili olan bir diğer detay ise tasarım konusunda uzman Doğtaş’ın yetenekli tasarımcılarının ortaya koyduğu modern tasarım…

Eğer evinizde köşe koltuk kullanarak yapacağınız dekorasyon önerilerine ihtiyaç duyuyorsanız, Köşe Koltuk Dekorasyon Fikirleri İle Evinizi Yenileyin başlıklı içeriğimizi okuyarak önerilerimizden ilham alabilirsiniz.

7. Mila Köşe Takımı

mila köşe koltuk takımı

Kalabalık misafirlere ev sahipliği yapmayı sevenlerin ve göz zevkine önem verirken rahatlığı da geri plana atmak istemeyenlerin 2021’de en çok tercih ettiği Doğtaş ürünlerinden bir diğeri de Mila Köşe Takımı oldu.

Doğtaş Mobilya’nın yaşam alanlarını şıklık ve fonksiyonellik ile buluşturmak üzere tasarlayıp ürettiği Mila Köşe Takımı, özellikle de dar alanları dekore eden kişilerin beğenisini topladı.

Sandık özelliği ile ekstra depolama alanı sunan Mila Köşe Takımının küçük evlerdeki depolama sorununa çözüm bulduğunun ve evlere düzen getirdiğinin de altını çizmekte fayda var.

mila köşe koltuk

Buna ek olarak kaplamasında kullanılan keten kumaş sayesinde Mila Köşe Takımı, uzun ömürlü ve bütçe dostu bir kullanım sunuyor.

Eğer siz de evlerinizde şık ve fonksiyonel bir koltuk takımına ihtiyaç duyuyorsanız, Doğtaş’ın geniş ürün yelpazesinde bulunan ve popülaritesini 2022 yılında da sürdürecek olan Mila Köşe Takımına şans verebilirsiniz.

8. Mayer Konsol

mayer konsol

Mayer serisinin, evleri şıklıkla buluşturan Doğtaş markasının 2021 yılında en sevilen koleksiyonlarından biri olduğunu daha önce de belirtmiştik. Mayer Konsol ise evinde Doğtaş kalitesine ve şıklığına yer vermek isteyenlerin en çok tercih ettiği bir başka ürün oldu.

Yalın tasarımı ile dikkat çeken Mayer Konsol, şıklığı ile yemek odalarına uyum sağlarken geniş çekmece ve dolapları sayesinde ev sahiplerine depolama için alternatif bir alan sunuyor.

9. Diamond Sandalye

diamond sandalye

Diamond zaraferini ve asaletini evlerine taşımak isteyenler için Diamond Sandalye, Diamond Yemek Masasının en şık tamamlayıcısı olarak 2021 yılında yemek odalarının baş köşesinde yer aldı.

Ahşap ayaklarındaki doğallığı, sırt ve yan kısımlarında bulunan deri kapitone ayrıntısı ile tamamlayan Diamond Sandalye, şık tasarımını ergonomik bir konfor ile birleştirerek evlerde Diamond rüzgarı estirdi.

Diamond Sandalyenin sunmuş olduğu görsel şıklık ile ev dekorasyonunda yepyeni stillere imza atmak istiyorsanız siz de vakit kaybetmeden bu eşsiz tasarım ürününe sahip olabilirsiniz.

10. Mayer Açılır Yemek Masası

mayer açılır yemek masası

2021’de en çok tercih edilen Doğtaş ürünleri listesinde yer alan bir başka ürün de Mayer Açılır Yemek Masası.

Akşam yemeklerinde sevdikleri ile birlikte kalabalık sofralarda buluşmayı sevenlerin kalbini fetheden bu şahane yemek masası, açılıp kapanma özelliği ve yüksek kalitesi ile alıcıların beğenisini kazanmış oldu.

Evini yenilemek isteyen ya da mobilyalarında değişikliğe gitmek isteyenlere stili ile ilham olan Mayer Açılır Yemek Masası, bu yıl da yemek odalarının olmazsa olmaz ürünü olarak yükselişini sürdürüyor.

yemek odası dekorasyonu
Doğtaş Mobilya’nın geçtiğimiz yıl başta oturma grubu ve koltuk takımları olmak üzere özenle tasarladığı tüm ürünleri ile mobilya dünyasında 2021 yılında da en çok tercih edilen mobilya markaları arasında olduğunu görmek mümkün.

Geçtiğimiz yıl stil sahibi evleri tarz mobilyalarla buluşturan Doğtaş’ın, 2022 yılında da yeni tasarımları ile beğeni toplayacağı ve sizlere hayal ettiğiniz yaşam alanlarını sizlere sunacağı ise şüphe götürmeyen bir başka gerçek!

Yayınlanma Tarihi: 20 Şubat 2022 Pazar